Koloidno srebro za zdravje

tema je zaklenjena

INAMOJA  

član od: 22.3.2013

sporočila: 1

tema odprta - 22. mar 2013 10:38 | ogledi: 7.692 | odgovori: 1

Alergija (diagnoza uradne medicine) se mi je tako razširala, da sem bila vsako jutro vsa v urtikariji. Srbelo je pa zelo. Medicina mi je dala zdravila, pa ni pomagalo. Na pregledih, ko sem omenila, da sem od enega do drugega pregleda vedno bolj zatečena, je bil odgovor, če ne zadostujeta po dve tableti vzemite kar tri.

Bilo mi je dovolj, vzroka pa niso našli in ga tudi niso bili pripravljeni izskati. Obiskala sem ustanovo, ki se ukvarjajo z naravnim zdravljenjem Ugotovili so vzrok za alergijo in predlagali pitje koloidnega srebra, ki sem takrat prvič slišala za njega. Po mesecu dni uporabe sem bila že brez tablet in tudi alergija je bila v manjšem obsegu. Ta čudovita tekočina je vsestranko uporabna za zdravlje ljudi, živali in tudi v vrtnarstvu. Zdravi vse bakterijske, virusne, glivične bolezni in tudi parazite, ki jih imamo v telesu. Uporabljamo ga vsi domači in tudi brat in njegova družina. To zimo ni ni bil nhče bolan.

Kakšne so vaše izkušnje, kar nekaj nasvetov je pri meni.

INAMOJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti