Acai berry za hujšanje

KALLIA  

član od: 29.11.2010

sporočila: 18

tema odprta - 13. mar 2013 18:15 | ogledi: 7.028 | odgovori: 8

Se odočam za hujšanje, pa me zahima, če je katera že poskusila z Acai Berry tabletkami za hujšanje in kakšni so rezultati?

Namreč, vsi zelo veliko obljubljajo, potem pa nič. Hvala in lep večer

 

KALLIA

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

13. mar 2013 18:38

Ko boš naletela na produkt, ki bo obljubljal izgubo VSAJ xx kg in ne (kot običajno) DO xx kg - takoj kupi in obvesti še zainteresirane na teh straneh. Do takrat se pa zavedaj, da so tovrstni izdelki uvrščeni v rubriko "davek na neumnost". Porabi denar raje za obisk bazena ali tekaške copate.

Lisa

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

13. mar 2013 19:36

Lisa je napisal/a:

Do takrat se pa zavedaj, da so tovrstni izdelki uvrščeni v rubriko "davek na neumnost". Porabi denar raje za obisk bazena ali tekaške copate.



Lisa

 

Točno tako in do te modrosti prej ali pozneje vsakdo pride, tudi tisti, ki smo se najbolj zagrizeno otepali spoznanja, da obstaja samo en način, da shujšaš: upoštevaj osnovna načela zdrave prehrane, ki ste jih jemali osnovni šoli, začni se več gibati, pojaj pa manj, kot porabiš. To je vsa modrost. Pozabi na vse čudeže v škatlicah,  stekleničkah, tubah, vrečkah, ampulah itd., ker se vse, kar potrebuješ, dobi na tržnici ali domačem vrtu (njivi, sadovnjaku ipd). Če že moraš na vsak način kupiti nekaj v škatlici, pa naj bodo v njej tekaški ali pohodi čevlji. Ali abonma za bližnji fitnes, zumbo, kar ti najbolj ustreza.

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. mar 2013 20:00

limno (mogrede, v nedeljo smo spet tiste tortice jedli ...), žal imam en sam popravek na tvoje pisanje: žal vsakdo ne pride do te odrosti, kot jo omenjaš. Na srečo in v veliko veselje tistih, ki prodajajo izdelke iz skupine, kot jo je Lisa omenila, in se ji reče "davek na neumnost".

Pa tako poceni je miganje vsakdanje, in tako preprosto se je primerno prehranjevati. A galva naša, glava, tam je problem!

mamamia

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

13. mar 2013 21:16

Se strinjam, najbolj učinkovito in zdravo hujšanje: manj jej in več gibaj. In menda, te čudežne tabletke pomagajo, če jih non-stop držiš močno med zobmi.

babka1951

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

14. mar 2013 16:30

Babka, ne "menda", tabletke zanesljivo pomagajo, če jih uporabljaš tako, kot svetuješ ti, pa še porabiš jih manj.

 

Lp, Nelly

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

15. mar 2013 13:00

Tablete sem dobila kot darilo...3 škatlice. Se pravi, zalogo za 3 mesece...eno tablico še imam za porabiti ... kg nisem izgubila niti enega.  Sicer nimam nič kg preveč, da bi morala hujšati, pa sem jih vseeno preskusila...tak da ti lahko povem, da boš res vstran vrgla denar, če jih greš kupit z namenom, ker želiš shujšati.

vd007

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

15. mar 2013 14:24

Kolikor poješ,toliko moraš porabiti....

Ne pomagajo nobene tablete in dijete..edino ali manj jesti,ali se več gibati,najbolje pa oboje.

To je tako kot z vso farmacijo,najprej nam prodajajo nezdravo hrano(s katero pride 80% bolezni sodobnega človeka),potem pa nam prodajajo zdravila z katerimi blažijo POSLEDICE ne pa vzroka bolezni.

Težko je narediti miselni preskok,vendar ga bomo morali vsi enkrat narediti,nekateri pravočasno,drugi pa prepozno za ohranitev svojega zdravja.

polarbear

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

15. mar 2013 14:39

Sem kupila tablete od sensilaba, poješ med obrokom eno. Mogoče dajo hitreje občutek sitosti in zato manj poješ. Ampak ne morem pa trditi da sem s tem izgubila kak kilogram...tako da sem jih prenehala jesti.

spelja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti