Kupim litoželezno ponev brez premaza

pek multipraktik  

član od: 31.1.2013

sporočila: 20

16. mar 2013 20:42

najboljše so stare nemške eisenpfane, ki se niti ne perejo ampak se samo obrišejo in namažejo z mastjo ne vem pa kje to dobit sem enkrat gledal na eni nemški televiziji  bilo je pa precej drago, ker je ročno kovano in zato je tudi struktura dna specifična gledano pod mikroskopom ima kot ene žepke kjer se zadržuje maščoba ki med peko hlapi in preprečuje sprijemanje hrane.

pek multipraktik

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

17. mar 2013 5:18

bannanna je napisal/a:

http://www.trgovina.krek.si/index.php?page=shop.product_d

je to





Ja, točno o tem podjetju sem jaz govoril. Le nekako se moram tam znajt, da kupim dotično zadevo. Po pošti se ne splača. Too heavy 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

honestsoul66  

član od: 16.9.2007

sporočila: 47

17. mar 2013 18:23

Hvala za namig. Cene so tudi sprejemljive...

honestsoul66

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

21. jul 2013 23:55

No, pa sem jo dobila. Lodge logic skillet. Naročila sem jo v Nemčijo iz trgovine Muenkel.eu. Sicer so mi poslali 26 cm namesto 31 cm, tako da so mi razliko denarja nakazali, saj je poštnina v nemčijo 25 € :S. Jaz jo zdaj testiram, potem pa mogoče spet vzamem 31 :D Imam občutek da je to ena takšna doživljenska posoda. zaenkrat sem jo uporabila na indukciji in v žaru za gratiniranje krompirja. Jajc se je takoooo lepo spekel kot še nikoli. Samo narahlo sem pomazala z naoljenim papirčkom in se je lepo rjavo zapekel beljak, na počasnem ognju pa je zakrknila tudi zgornja oivršina in ni bilo treba obračati! juhu!! Prijelo se ni!! Gratiniran krompirček je božanski!! se je naredila debela zapečena skorjica, ki sem jo z veseljem strgala iz oboda ponve. O njam!! isti se enostavno. Zavreš vodo, da odstopi če se je kaj prijelo in postrgaš, umiješ z vodo in namažeš z malo olja in je perajt za novo pečenje :D Je pa 26 cm malo majhna za peko večjih kosov. oz če pražim zelenjavo je fino imeti večjo, da ne leti vse čez robove posode. Počasi torej pade še 31 cm.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. jul 2013 8:02

Čestitam  k novi pridobitvi in ti želim še dosti veselja z njo!

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti