terme - prekmurje

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

tema odprta - 9. mar 2013 14:54 | ogledi: 11.768 | odgovori: 14

Pred leti sem bila v Banovcih in ti kraji so mi ostali v tako lepem spominu, da me je letos  napadla nostalgija po Muri, prijaznih ljudeh... pa bi šla spet tja za nekaj dni.

Pozna  kdo Terme Vivat v Moravskih toplicah?   Ali  ima morda kak drug predlog za nekajdnevni mirnejši dopust?

Vrvež in veliki hotelski kompleksi niso po mojem okusu, terme 3000 torej odpadejo.

Hvala.

 

 

 

lp lučka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

9. mar 2013 15:05

živjo lucka52, tu je precej napisanega o Prekmurju:

www.kulinarika.net%2Fforum%2Ftopic">Prekmurje

Kontaktiraj članico sonce51, ti bo dala nasvet iz prve roke. Pa lepo se imej.

 

 

Ognjič

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

9. mar 2013 16:03

 Ognjič, hvala, te teme nisem opazila, pa tudi sicer se mi ni odprlo nič,  ko sem v iskalnik vtipkala Prekmurje.-.

Sicer pa info. vedno dobrodošle in kje drugje kot na tej strani se splača spraševati in dobiti preverjene, prijazne  namige.

Sploh če nisi več  na tekočem in malo daleč.

 

 

 

lp lučka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

9. mar 2013 16:04

Vivat je super! Iz prve roke!

marjja

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

9. mar 2013 16:30

Vivat je preverjeno (večkrat) zakon, od prijaznosti, hrane do ponudbe, ki jo nudijo. Zelo priporočam.

patty

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. mar 2013 19:00

Kar se tiče term, spadajo slovenske terme v raster precej dobrega razmerja med kvaliteto in ceno in človek težko blazno udari mimo. Vivat je čisto okej.

Vendelina jr.

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

14. mar 2013 19:58

Se pridružujem patty. Nazadnje sem bila tam za novo leto.

 

Iča

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

14. mar 2013 20:37

V vivat je super, predvsem če vzameš sobo v apartmajih, je zelo mirno in vse super.

Ampak še bolj mirno in lepo je pri  sonce 51, kontaktiraj jo, ne bo ti žal.

Krasni aparmaji in veliko prijaznosti in topline najdeš tam.

Nama je bilo zelo lepo.

Če se nama bo izšlo, letos zopet greva tja za par dni.

Drugače pa samo na en obisk.

irena66

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

14. mar 2013 20:57

Sicer niso terme,  ampak meni je v zelo lepem spominu ostal dopust na Čebeljem gradiču.

 

patka

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

15. mar 2013 10:50

Jaz sem kar nekaj časa s straši hodila v Moravske toplice in smo stanovali v apartmajih. Vedno smo bili zelo zadovoljni, bazeni so veliki in tudi naokoli je dosti prostora tako, da ni prevelike gneče. Tudi sama je namreč ne maram. Starša še vedno hodita tja na letni oddih.

Lopatka

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

23. apr 2013 7:03

Povratnih informacij je na forumih bolj malo, kar je škoda.

Par besed, že zato, ker so si člani vzeli nekaj  minut in kaj koristnega povedali, nekakšna zahvala torej... pa malo ali nič.

 

Torej, bili smo v termah Vivat, midva, psička  in še dva prijatelja.  Onadva prvič na dopustu v Sloveniji, predstave o nas  in Sloveniji  popolnoma zgrešene, tako da je bilo presenečenje ogromno. Sem že dobila nalogo, da bom naslednje leto spet za prevajalko. 

Babičev mlin, orhideje, Plečnik, pa Pomelaj v Mali Polani, kjer so nas tako prijazno sprejeli in še pogostili povrh. Vse  tako domače, pristno, skoraj pozabljeno.

Hvala, g. Dragica in ostale punce, drugo leto se, upam, spet vidimo. Jaz  bi  moj "tečaj " izdelkov iz koruznega ličja nadaljevala  kar tam, pa  žal ne gre. 

Pa super gostilna Oaza, pa  naša  kulinarčarka  Sonce 51, ki  me je povabila na sladico, mi pokazala apartma in  poklepetala z mano. Hvala tudi njej.  

Ne bom naštevala vsega... sami pojdite v ta čudoviti konec!  Zdi se da se  tam čas počasneje, mirneje, predvsem pa  zelo drugače teče. V najboljšem pomenu besede, se razume.....

 

 

lp lučka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti