terme - prekmurje

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

23. apr 2013 7:28

Veseli me, da ti je bilo všeč, midva sva bila lani in sva enakega mnenja. Morda nama spet uspe jeseni....

marjja

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

23. apr 2013 20:42

 

Vesela sem, da so tebe in tvoje prijatelje očarali naši kraji. Še bolj vesela sem, da sva se spoznali, malo pokremljali in se posladkali .  Podobnega mnenja kot si ti, so tudi moji gosti in prijatelji.  Tisti, ki nas obiščejo in živijo onstran  Mure mi pravijo, da pri nas vse počasneje teče, da ni tistega groznega stressssssssssssssssssa, tiste naglice, tistega hrupa .  Vesela sem, da se v naših krajih med dopustovanjem tako oh in sploh počutite., to mi daje moči, veselja  in energije za delo z gosti.  Hvala ti Irena, hvala, vesela sem, da imaš tako lepe spomine na kratke, a sladke počitnice pri nas . Tudi na Romano nisem pozabila, se kontaktiramo po zasebni pošti. Vsem tistim, ki ste že obiskali naše kraje in delite mnenje z nami   želim veliko , ,  in čim manj . Vse otale pa vabim, da pridejo in se prepričajo. 

Lep pozdrav vsem

 



sonce51

Sporočilo je spremenil(a) sonce51 dne 25. 2013 15:07

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

25. apr 2013 22:08

Hahaha, sonce, lepo je na dopustu tudi če je , se pa malo ....... z ljubljeno osebo.

Hahaha.

Se slišimo.

 

Lepe praznike.

irena66

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

29. apr 2013 9:18

lucka52 je napisal/a:

Pred leti sem bila v Banovcih in ti kraji so mi ostali v tako lepem spominu, da me je letos  napadla nostalgija po Muri, prijaznih ljudeh... pa bi šla spet tja za nekaj dni.

Pozna  kdo Terme Vivat v Moravskih toplicah?   Ali  ima morda kak drug predlog za nekajdnevni mirnejši dopust?

Vrvež in veliki hotelski kompleksi niso po mojem okusu, terme 3000 torej odpadejo.

Hvala.

 

 

 

 

lp lučka

 

Sončna hiša v Banovcih.

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti