Kosilo/večerja za svojo najdražjo <3

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

8. mar 2013 19:04

bannanna je napisal/a:

Tole bos zihr znal ;) 



 

 

HAHAHAHAHAHA! tole me je pa tako nasmejalo! popolnoma v pozitivnem smislu seveda ;).

 

zaljubljen, dobil si veliko idej :D



Mamka Bršljanka

Sporočilo je spremenil(a) Mamka Bršljanka dne 08. 2013 19:06

zaljubljenc  

član od: 8.3.2013

sporočila: 10

8. mar 2013 19:18

babka1951 je napisal/a:

 

Jao, ta bo pa malo težka.......saj te lahko še pusti, če se ne boš izkazal.....

 

Predlagam: večerja nekje zunaj, z obljubo, da jo doma nato čaka še presenečenje. Doma odpri flašo šampanjca, daj dva poljubčka ali več potem........., če bosta še lačna, pa kos kruha in pašteta.

 



babka1951

 

 

 

Ja upam da ne bo šlo tako daleč hehe :D

 

Sam bi res rad ji nekaj skuhal in jo mal razvajal..želim si, da bi za vse jaz poskrbel :) da je njena edina skrb ali je hrana okusna hehe.

zaljubljenc

zaljubljenc  

član od: 8.3.2013

sporočila: 10

8. mar 2013 19:21

Hvala vsem zaenkrat!

Zdaj je na men, da poiščem nekaj ja :)

zaljubljenc

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

zaljubljenc  

član od: 8.3.2013

sporočila: 10

8. mar 2013 20:01

Hvala vsem zaenkrat!

Zdaj je na men, da poiščem nekaj ja :)

zaljubljenc

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. mar 2013 20:20

Ka se smejes mamka, tole je blo pri meni za valentinovo, da je blo malo posebno... ( ne hecam se)

zaljubljenc  

član od: 8.3.2013

sporočila: 10

8. mar 2013 20:48

Hvala vsem zaenkrat!

Zdaj je na men, da poiščem nekaj ja :)

zaljubljenc

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

8. mar 2013 22:19

Haha, zaljubljenc, jaz bi se na tvojem mestu lotila česa zelo enostavnega. In glede na to, da sem imela priložnost videt že kako popolno kuharsko polomijo pri kakem v kuhanju neizkušenem fantu, ti tudi jaz, kot že nekdo prej svetujem:

- piščančji žur: recept iz baze, ampak tam so količine za 4, daj na pol, ker nočeta po večerji dokončno obležat. Pri tem ne moreš nič zamočit, zloži skupaj po receptu v en manjši pekač (vprašaj mamo, kaj je jena posoda), daj v pečico na primerno temperaturo in peci kot piše. Sigurno bo dobro.

- za prilogo kupi ene dobre testenine, kake "domače" ozke rezance, super če najdeš v trgovini istrske fuže ali kaj takega. Skuhaj po navodilih. Kuhat jih daš v vrelo, slano vodo (ja, sem že videla primerek, ki je dal testenine v mrzlo vodo in vse skupaj na plin..) in predvsem paziš, da jih ne razkuhaš in da se pri odcejanju ne opečeš.

- dobro vince- tortica iz slaščičarne zaenkrat ;)

Sicer pa Vanjin nasvet o obljubah tudi ni od muh..

perpetua

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

8. mar 2013 23:32

Pa itak je stvar v prezentaciji - bežno se spomnim modela, ki me je peljal v eno srednje posh restavracijo, mi naročil oh in sploh fensi jelo, se trudil, da me zalije z žlahtno kapljico itd. Ti rečem, da sem morala sedaj pošteno razmišljati kako mu je bilo ime, pa je bilo to le ene 3 leta nazaj (in jih ni bilo toliko, da bi človek mešal imena). Za tem modelom je prišel moški, ki mi je v že kuhano govejo juho zakuhal rezance in ubil jajce v vložen sataraš. Od tistega dne napre imam med jedenjem goveje vedno nasmeh na obrazu in misli v glavi. In ta isti moški je še vedno v bližini s svojimi specialitetami - pečen krompir v srajčki na rešetki pečice, pečene hrenovke in rumove kroglice. Ga ne zamenjam za nobenega chefa.

Relax, postrezi nekaj simpl, v okvirjih, ki so ti udobni. S pravo osebo je vsak obrok lahko doživetje.

Viva Meier

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

9. mar 2013 6:27

Moj nasvet bi bil, da s česnom ravno ne pretiravaj. Mene zelo odbija vonj po česnu pri ljudeh, mislim, v takem intimnem srečanju.

Ker so testenine dandanašnji zelo priljubljene, in razmeroma enostavne za pripravo, bi na tvojem mestu naredila nekaj v stilu testenin s pestom (morda celo kupljenim), s paradižnikovo omako (tudi kupljeno), s tuno....

Omako bi morda malo dodelala, naredila še eno solato (to bi pa verjetno šlo), tortico iz slaščičarne, pa dobro pijačo....

 

pirnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti