Portorož

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. mar 2013 7:21

No ja, ne samo mene, ampak verjetno dosti Primorcev od Kozine do Lucije tole zanima - torej iz tvojega malega prsteka do tukaj- kot že omenjeno, je vedno zanimivo tudi  mnenje prišlekov - kar na dan z njim.

nola

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

1. mar 2013 9:06

dkranjc24 daj še meni kakšen nasvet. Vsakokrat, ko gremo na morje imamo dilemo, kam na kosilo. Dostikrat jemo zato izven Portoroža.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

1. mar 2013 11:34

Slaščičarno Mignon pod hotelom Riviera so spet odprli.

LP.

A

Sporočilo je spremenil(a) julijasi dne 01. 2013 11:34

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. mar 2013 15:49

Vidim, da ne morem al pa, da ne znam citirat same sebe - glede na to, da sem napisala, naj mi Primorke oprostijo, če se tlele rinem, doživljam še eno potrditev stare resnice, da nobena stvar ni 100%.

lp

P.s. Hja, kolikor vem (so me na faksu tud učili, pa se sprašujem, če moram dvomiti), kaprovec dela seme.

cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

1. mar 2013 16:27

Dej Elaphus, piši raje o grenadirmaršu, pust teme ki so ti geografsko oddaljene, pa faks gor al dol ..... 

hedonist

Mygrace

sporočila: 6506

1. mar 2013 19:24

Uf, uf! Jst sm geografsko nekje na sredin in bom grenadirje pr gmah pustila, jih ne obvladam... marš! pa lohk napišem, ja.

 

                                                                 

Mygrace

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. mar 2013 22:17

elaphus je napisal/a:

P.s. Hja, kolikor vem (so me na faksu tud učili, pa se sprašujem, če moram dvomiti), kaprovec dela seme.

Ni treba dvomiti, jasno, da ima seme, in to v lepih podolgovatih plodovih, ki jih, skupoaj s pecljem tudi konzervirajo. Če se hudo ne motim, bo prihodnji teden Hofer imel to na našem trgu redko specialiteto v ponudbi. No ja, pa kakšna trgovina z italijansko hrano jo tudi ima, se razume.

Torej se konzervirajo cvetni popki in mladi, nezreli plodovi, cvetovi pa se občudujejo.

Kar se pa tiče lepot okoli Portoroža, pa lahko (kake 2 meseca kasneje pa sploh) človek tam ostane kak mesec dni, pa ne obhodi in ogleda vsega. Ampak, tako je prav povsod pri nas (in ne samo pri nas), če je le človek pravi.

rimljanka

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

14. mar 2013 4:03

Vsi ki mi napišete kam želite na kosilo ali karkoli, mi napišite na zasebno sporočilo in odgovorim. 

 

Kajti 1x sem že objavil tle v javnost in potem dobil od moderatorjev graje... popolnoma razumljivo. Tko, da napište na ZS in z veseljem vam povem gostilne od takšnega do drugačnega ranga, od takšnega do drugačne okusa itd.itd.itd.... 

 

Srečno

dkrajnc24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti