Vaje za oblikovanje telesa

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

14. mar 2013 8:17

Danes imamo v službi neko  zadevo in oblekla sem nove hlače, kupljene pred tremi tedni 1 št. premajhne. Danes mi pristajajo kot ulite. Upam, da mi čez kak mesec ne bodo prevelike

marjja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

14. mar 2013 8:20

marjja je napisal/a:

Danes imamo v službi neko  zadevo in oblekla sem nove hlače, kupljene pred tremi tedni 1 št. premajhne. Danes mi pristajajo kot ulite. Upam, da mi čez kak mesec ne bodo prevelike



marjja

 

Super, čestitam

JJ

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

14. mar 2013 8:57

Bravo, Marjja. Bo bolje, če ti bodo prevelike kot premajhne. Za na  in  bo ravno prav prišlo.

pirnica

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

1. apr 2013 18:28

Darija50 je napisal/a:

Na youtubu sem prebrskala in si izbrala 3 vaje , ki vam jih v povezavah kar pošiljam, odločila sem se, da dopoletnih dni obilkujem postavo, predvsem ( pas, zadnjico in trebuh ).

 

Te vaje delam vsaki dan, približno 1 teden, poskusite!

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=1919eTCoESo&

 

http://www.youtube.com/watch?v=m8AkyDAiRXo

 

http://www.youtube.com/watch?v=sCw3xdmoxHQ

 

Lp

 

 

Darija50

 

darija, hvala za linke. Včeraj sem odtelovadila 1000 calories (traja skoraj uro in pol) in sem se prijetno namatrala. všeč mi je, ker imata toliko različnih vaj, tako da lahko vsak najde kaj zase, pa še naveličati se ne moreš.

Darija50  

član od: 22.1.2013

sporočila: 87

1. apr 2013 20:05

Miss, z veseljem! 

Zanima me , kako si si izračunala porabljene kalorije?

Lp

Darija50

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

1. apr 2013 21:28

Kalorij nisem računala, tako se tako imenuje workout. S tem, da je v tekstu napisano, da gre seveda le za oceno porabljenih kalorij. Ampak s tem se ne obremenjujem preveč. Workout mi je bil všeč, ker se začne (po ogrevanjem) s 36 minutnim HIITom, potem pa sledijo še vaje za moč. Skratka workout za celo telo.

Darija50  

član od: 22.1.2013

sporočila: 87

2. apr 2013 15:24

Aja sem mislisla, da si posebaj računaš.

 

Drugače pa jaz redno( dokaj ) telovadim iz teh vaj že kakšen mesec in pol pamoram priznasti, da semi pozna, pa to niso zdaj nevem kakšne spremembe...

 

Lp

Darija50

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. apr 2013 16:06

Za oblikovanje je odlična ashtanga joga, samo preden se začne kakršnokoli miganje, predlagam nekaj lekcij v dobrem joga studiu, ker obstaja kar nekaj pomembnih osnovnih pravil. Če upoštevaš pravila in imaš dobro inštruktorco po 15 minutah kaplja s tebe.  

Vanja

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

2. apr 2013 16:10

Po mojih lastnih izkušnjah je tako: če vsaj 3x tedensko ne šč----- kri potem se ne bo nikjer kaj veliko poznalo. In to več mesecev - najbolje celo življenje. Brez nič, žal, ni nič.

Lopatka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

2. apr 2013 20:39

Lopatka je napisal/a:

Po mojih lastnih izkušnjah je tako: če vsaj 3x tedensko ne šč----- kri potem se ne bo nikjer kaj veliko poznalo. In to več mesecev - najbolje celo življenje. Brez nič, žal, ni nič.



Lopatka

 

Bi rekla da se povsem strinjam s tabo (sem tudi sama prišla do tega), ampak mislim, da smo si telesno tako zelo različni (kot tudi v vseh drugih pogledih), da verjamem, da se nekaterim pozna že brez kakšnega hudega naprezanja. Ker je tudi glede hrane tako-eni pojejo ogromne količine ali pa vsaj zelo kalorično hrano, ne telovadijo pretirano, pa se jim ne pozna, drugi pa ne jejo tako veliko, pa so bolj okrogli... Verjetno je tudi glede miganja tako...

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti