Vaje za oblikovanje telesa

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

23. feb 2013 11:20

Jaz sem se pa ravno vrnila s pol urnega kidanja. Madona snega imamo tolk, da bi ga lahko izvažali...

Eh, marjja, ne se sekirat. Z nakupom teh hlač imaš "otipljiv cilj". Hlače lepo obesi na vidno mesto tam, kjer telovadiš in boš sigurno vztrajala in ne boš odnehala (sploh po vsem tem trkanju na vest o vstran vrženem denarju, ne...). Potem se pa lepo pofotkaj v svojih fensi hlačah in slikco prilepi tu.  

Jaz sicer nimam težav s težo. Se pa vseeno zahvaljujem Dariji50, da je prilepila linke. Vaje se mi zdijo super. Prišle mi bodo prav za učvrstitev telesa. Sploh zdaj, ko smo končali z zidarijo, mi malo manjka fizičnega matranja" (človek se navadi in potem ti manjka). Sicer se še psihično "pobiram"... In že na bojše kaže

 

lollypop  

član od: 16.1.2011

sporočila: 175

23. feb 2013 13:30

Ajej, jez sem pa po drugem porodu izgubila še preveč. A ne mojo žalost ne iz riti in stegen. No ja, za TNZ bojo pa tele vaje prav prišle. Zgledajo super, ampak dokler jih samo sede gledam, zadnja plat ne bo nč manjša.

lollypop

Lijika  

član od: 11.5.2012

sporočila: 12

23. feb 2013 20:09

zelo dobre vaje...redna vadba in mala dietca...pa je rezultat zagotovljen!!!!

lp vsem..

 

Lijika

Darija50  

član od: 22.1.2013

sporočila: 87

23. feb 2013 20:45

Sem vesela, da so vam vaje všeč, tudi meni so ampak zdaj že 2 dni lenarim hm...

 

Danes sem se še celo pregrešila z kosom tortice jooj jooj...

 

Ampk glavo gor hehehe

 

Lp

Darija50

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. feb 2013 21:13

Draga moja, imaš svoje telo in svojo glavo je čisto in samo od tebe odvisno, kaj boš z njim počela. Če že dva dni nisi telovadila, si pač vrgla dva dni proč in si se spet oddaljila od cilja, ki si si ga sama zastavila. Če si se medtem tolažila s tortico (in s čim še?) si se oddaljila še bolj. Lahko daješ še n smeškotov gor, lahko iščeš sočutje, karkoli pač, lahko si izmišljaš maso olajševalnih okoliščin, ampak stvari grejo tako: hujša se samo, če se v glavi odloči, da se bo manj jedlo in več gibalo in da je to edini ta pravi način in če se potem to iz glave tudi prenese na telo.

Vse vitke osebe, ki jih vidiš okoli sebe in so starejše od 35 let, so zdravo vitke zaradi tega, ker imajo ta koncept v glavi in telesu. Izjem  ni.

Vendelina jr.

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

23. feb 2013 23:42

Darija50 je napisal/a:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=1919eTCoESo&

 

http://www.youtube.com/watch?v=m8AkyDAiRXo

 

http://www.youtube.com/watch?v=sCw3xdmoxHQ

 

 

Večino prikazanih vaj v povezavah delamo na pilatesu. Na pilates hodim vsaj 6 let, če ne še več. Jeseni sem hodila dvakrat tedensko in to na dva konca, a potem na en konec nehala, ker ni bilo ok. Zdaj bi z veseljem spet dvakrat, a enostavno ne uspem oz. če imam še kakšno drugo obveznost, na koncu tedna ugotovim, da me ni nič doma. Lahko bi se toliko disciplinirala, da bi hodila dvakrat tedensko, ko bi lahko. Ker doma sem pa taka lena rit, da se praktično nikoli ne spravim sama telovadit. Rabim nekoga, da me brcne v rit. Poskušam se vsaj toliko disciplinirat, da se spravim malo večkrat en krog po vasi (kakorkoli obrnem, ima ta krog vsaj en konkreten hrib, da se zagotovo vsaj tam zadiham). Ni ravno blazna vadba, je pa vsaj nekaj miganja in bolje od posedanja pred TV.

rag_doll

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

24. feb 2013 9:40

Vendelina jr. je napisal/a:

.........Vse vitke osebe, ki jih vidiš okoli sebe in so starejše od 35 let, so zdravo vitke zaradi tega, ker imajo ta koncept v glavi in telesu. Izjem  ni.

Vendelina jr.

Tole je živa resnica. Že po 30 letu se telo drugače obnaša. In koncept: "manj žri in več se gibaj" moraš osvojit kar hitro in v celoti.

Darija50, jaz pa se bom pohvalila drugače: včeraj zvečer sem 30 min telovadila (vaje iz prvih dveh linkov in svoje 3 vaje še imam) in se danes fantastično počutim. Tudi sedim bolj vzravnano, kot ponavadi... 

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

24. feb 2013 9:44

Jaz imam pa eno posebno tehniko: ko gledam televizijo SAMA, med vsako prekinitvijo zaradi EPP programa vstanem in cel EPP program telovadim. V prvi prekinitvi delam trebusnjake, v drugi prekinitvi vaje za vitke noge, v tretji vaje za hrbet itd. Vem, da to ni neka blazna telovadba, je pa ze bolje kot enostavno polezavanje na kavcu. Ce gledam kak film na zasebnih kanalih Mediaset, znese to mimogrede kakih 8 prekinitev na vecer (za skupnih 20 do 25 min telovadbe).

ribica

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

25. feb 2013 15:38

Jaz imam tudi zadnje 3mesece in 7 dni posebno tehniko- brez ogljikovih hidtatov in 6x na teden telovadbo, počutje super, kil vedno manj

te.jcika

Darija50  

član od: 22.1.2013

sporočila: 87

25. feb 2013 16:20

Me veseli koliko različnih tehnič in načinov uporabljate!

 

Meni še ni upselo najti kakšnega bolj enostavnega heheh pač rada jem  Ampak takole zdaj sem se odločila bolj zdravo prehranjevati ( pač manj sladic in maščobe...) jem raznoliko hrano, kar nekaj oreščkov ampak tole z 5 obroki dnevno mi enostavno ne uspeva zaradi službe  Nekih posebnih ciljev nimam ( mislim glede izgube kg..) Samo oblikovala bi si postavo in bom presrečna

 

Počasi se daleč pride

 

Lp

Darija50

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti