Protidrsni trak

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

tema odprta - 18. feb 2013 16:03 | ogledi: 5.963 | odgovori: 7

Potrebujem protidrsni trak, ki bi ga rada prišila na podplate mojih novih copat iz filca (sama naredila!) da ne bi drselo. Sem že iskala v Bauhausu, pa nimajo ničesar primernega. Vsakršna ideja za rešitev tega problema bo dobrodošla. Ja, vem, lahko bi prišila usnje, a vendar, je še kaka druga možnost?

Sweetie

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. feb 2013 16:10

Lahko kupiš tanek mos gumi in ga prišiješ na podplate. Ni pa zelo trpežen.

lp

cervus

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

18. feb 2013 16:27

Sama sem na pletene nogavice (skoraj kot copat) prišila vložke za čevlje, take, ki so na eni strani iz umetne mase. Se je kar obneslo.

Pozdrav

 

Ava

alxteam  

član od: 21.4.2007

sporočila: 41

18. feb 2013 16:41

Štoperji za nogavice. Kot lepilo, v flaški, ko se posuši pa nastanejo štoperji.

Imaš v trgovinah, kjer prodajajo volno in ostale zadeve.

No v nekaterih. Imajo jo v Kranju v mestu, v trgovini, ki je poleg tiste v kateri čaje prdajajo.

Drugače pa sem videla tudi v Ljubljani v Šiški v centru, kjer volno prodajajo.

 

alxteam

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

18. feb 2013 19:49

Tole lepilo za štoperje je kar zanimivo. Bom raziskala. Hvala vsem za odgovore.

Sweetie

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

19. feb 2013 9:52

To je vbistvu napihljiva barva v tubicah.

Dobila jo boš tudi že v malo bolje založenih trgovskih centrih,Obi in ostale Bau trgovine pa jo imajo med ustvarjalnim materialom.

Veliko ustvarjalnih trgovin ma tudi net trgovina,dobila boš tudi tam.

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2013 10:00

Lepo, Sweetie, da si naredila copate.

Sedaj jih pa lepo postavi na polico in jih ogleduj. Ker copati iz filca (in is podplati iz blaga) so tako hudičevo nevarni, da jih ni pametno nositi. Že itak je dom lokacija, kjer se zgodi strahovito veliko nesreč, ki se končajo s poškodbami in ni treba tega že precej velikega tveganja povečevati z obutvijo, ki to tveganje povečuje. Zdrs tam, zdrs tu, pa se zvije gleženj.  Ga ni štoperja, ki bi to ustavil.  Aja, za bonus (ženske stalno nekaj prenašamo po rokah in potem si zmanjšamo manevrski prostor za lovljenje ravnotežja) se da pa s takimi copati še fino zlomiti nogo. Česar si človek ne zlomi na ledu in snegu, si zlomi doma. Ljudje paradirajo v filcastih copatih (ali pa v nekih razvlečenih štumfih, ki ne dajejo oprijema) do prvega resnejšega padca. Potem pa pridejo k pameti.

Sama kupujem Fonsecine copate v Massu. Stanejo približno toliko, kot stane filc in štoper in nit za izdelavo, skratka čisto dobro razmerje med kvaliteto in ceno.

Vendelina jr.

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

19. feb 2013 14:29

Sweetie, poglej današnji katalog od Lidla, v četrtek 21. februarja, bodo imeli neke protizdrsne podloge

babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti