Devica ali tehtnica

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

13. feb 2013 20:27

No, prosim, bodimo resni!!

Slučajno sem danes pri zobarju brala kitajski horoskop v Lady (odlično branje za odganjanje strahu) in piše za koze (to sem jaz, koza!!): " čČe ste v partnerski zezi , boste tehtali, ali je vaš partner res tisti, ki je pripravljen ob vas stati v dobrem in slabem. Če ni, je vredno razmisliti o slovesu."  Mojemu merjascu pa piše: "Partner bo izdal vaše zaupanje, zato se boste počutli opeharjene in izdane."

 

Kaj storiti? Ko sem prišla od zobarja, sem merjascu rekla, da nima smisla in da naj kar spakira, ker horoskop pravi...... In da naj opozori vse letnike 1971, da jih bo partner izdal... 

 

Ali morda jaz ne razumem poante horoskopov??' V tem primeru

marjja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

13. feb 2013 22:43

Moja prijateljica za honorar piše horoskope v večino revij. Res je, da ima precej sposobnosti in videnj, ampak pravi, da se mora precej potrudit in izmišljevat ....

 

 Na astro.com je brezplačen izračun horoskopa na osnovi rojstnih podatkov, ure, kraja....



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 13. 2013 22:45

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

14. feb 2013 21:17

Trixi, kake sposobnosti in videnja ima? Konkretno za posamezno znamenje ali kako??'

 

marjja

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

14. feb 2013 23:18

marjja,a ti ni jasno kakšne,saj si že prebrala njen horoskop

jao,horoskop

ultranova

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

14. feb 2013 23:18

Poišči internetno stran npr. Lunin net, kjer se vpišejo podatki: datum, leto, ura in minuta.

Nato dobiš podatek o položaju sonca v trenutku rojstva.

Zaradi prestopnih let oz. dodajanja minut je lahko isti datum v različnih letih RAZLIČNO astrološko znamenje.

Po mnenju astrologov položaj sonca je sicer določen znak, obstaja pa še več drugih vplivov, ki so včasih bolj pomembni kot položaj Sonca, ki je le eden od 12 planetov v horoskopu.

 

F r i n a

nallis  

član od: 5.2.2011

sporočila: 59

11. mar 2013 20:16

Prav imaš,Frina,sem se pozanimala pri ekspertih,lahko sem še devica ali pa že tehtnica,odvisno od prestopnih let pa od ure rojstva...Tako,da sem res lahko zadnja devica ali pa prva tehtnica kot si sama v šali rečem.Vse skupaj pa me je zanimalo iz firbca,ker horoskopov res ne berem,na to me je pa napeljala nova sodelavka,ki vse povprek sprašuje,kaj smo po horoskopu in,ja sem devica,tisto leto in ob tisti uri je bila luna tam pa tam...mhm...davica.Sodelavka preverila pri baje znanem astrologu.Zdaj mi je pa že bolj jasno,ha,ha.Ampak,drage in dragi moji,jaz se bom raje držala kuhalnice.Pa prijazen pozdrav vsem,devicam,tehtnicam še najraje pa pečenim ribicam,rakcem,kozicam...

nallis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti