Eggies / webis pripomoček za kuhanje jajčk

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

16. feb 2013 16:48

A res, zzak1977, jajca kuhaš skupaj s krompirjem? To mi pa še nikoli ni na pamet padlo...

Barbra

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

16. feb 2013 16:56

Najbrž jih kuha skupaj z krompirjem tako kot jaz..recimo za francosko solato..lonec manj...

Vrtejbenka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. feb 2013 18:18

zzak1977 je napisal/a:

Najlonke in ruto rabi, v loncu mora kuhat...Če je imela res tako težko življenje kot ga opisuješ ji privošči nekaj kar bo imela od tega, ne nekaj s čimer bo imela delo.

Liter vina, če ni druge ideje.

Stvari kupovati ob predpogoju da bodo najbrž romale v smeti je bolno, sploh v teh časih. Filozofija pa še bolj.



Commis débarrasseur



Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 15. 2013 15:52

 

Se strinjam.

 

Moja mama nima niti približno toliko let, se pa spomnim ome, ko jih je imela 83 in si ne predstavljam, kako bi razbijala jajca v tisto miceno odprtino tega okornega kuhinjskega "pripomočka".

 

Poleg tega nam res ni treba vseh stvari testirat, da ugotovimo, katere so res budalaštine.  Meni se zdi 7Evrov za to zadevo še toliko predrago, ko pomislim, da staneta pri nas 2 kompleta toliko, pa še 2 "pripomočka" za ločevanje rumenjaka od beljaka "dobiš" zraven. In s tem, da so plače pri nas v povprečju precej višje, kot pri vas.

 


Vanja

 

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 17. 2013 15:47

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

16. feb 2013 18:28

Marjja, nič se ne sekiraj, nisi edina.

Tudi moja mama si je to zaželela, zato sem tudi jaz to naročila preko kuponkota. Smo pa čakali ene 14 dni, dobila jih je ravno v četrtek. Jutri pa, jih bova poskusili skuhati. Potem pa bom tudi jaz poročala kako in kaj. Pa kar napiši mnenje, me zanima, kako bo pri vas to čudo delovalo.

kriznana

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

17. feb 2013 8:24

Ja, no, kdor je hotel razumeti, je razumel.

 



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 17. 2013 08:26

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

17. feb 2013 9:23

No, no pa smo tam! Tudi moja tašča, si je tole zaželela.......Pa sem jo potolažila in umirila, da bova raje počakale kakšen mesec, mogoče pa kasneje dobi kje ceneje.Praksa je pač takšna, da je vsaka noviteta, ko pride na tržišče precej dražja...Ko pa nehajo vrteti te reklame, pa tak pozabiš na te stveri, če imaš srečo.

kvačkarica

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

20. feb 2013 10:08

Zadevo sem imela priložnost videti na lastne oči pri uporabi. 

Prva težava je ta, da je pripomoček sestaljen iz več delov, katere je potrebno skrbno zatesniti, saj v nasprotnem primeru nekaj beljaka "uide" ven v vodo.

Ročno pomivanje ni preveč učinkovito zaradi vseh navojev. Vedno nekaj malega ostane. V pomivalnem stroju je ok.

Največjo težavo pa povzroča to, da se jajce prime plastike in ga zato s težavo dobiš ven iz kolupa. Potreben je nožek. Če plastiko namažeš z oljem, gre nekoliko lažje.

To so moja opažanja in pripombe preizkuševalke, ki je ta komplet dobila za darilo. Pravi, da sama tega ne bi kupila. Običajno kuha po eno jajce, zato se ji zdi tak način kuhanja zamudnejši.

Jejža

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. feb 2013 10:57

Amen.

mamamia

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

20. feb 2013 11:03

Zadevo sem si ogledala in preiskusila pri prijateljici. Ocena: čisto sr****. Ne kupujte, ker se ne splača imeti tega niti med kramo.

Marja, kar se tebe tiče, super punca si. Jaz bi moji mami kupila tudi tole, če bi si tako želela. Vedno pomislim, kako dolgo ji bom sploh še kaj lahko podarila... blagor tebi, da jo še imaš pri teh letih in je še tako pri moči , da se zanima tudi za kuhinjske izboljšave. Super!!! Lepo se imejta še naprej.

kara

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

20. feb 2013 13:25

No preden dokončno rečem Amen čez tale jajčka, še moja prigoda s tem v zvezi. Moj mož je popolnoma imun na vsakršne reklame in vsa mogoča s++++ ki nam jih na ta način skušajo prodat. Se je pa med dvema tekoma smučarije navdušil nad temile jajčki in je kar nekajkrat rekel da to bi pa kupili.

Sem mu dala oni link iz youtuba za pogledat, ga je takoj minilo.  :)

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti