Eggies / webis pripomoček za kuhanje jajčk

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

15. feb 2013 16:52

Pa , a ne znate brati????

Moja ljuba mati si je to ZAŽELELA!!!!!  Ona si to SRČNO želi, ker se ji zdi fajn. In jaz ji bom to kupila, čeprav bo potem vrgla vstran ker ni tako FAJN. Jaz pa ne bom jokala za temi 7 evri.

V tem je smisel, izpolniti NJENO željo.

Dovolj razumljivo?????

marjja

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

15. feb 2013 17:27

Je razumljivo. Poglej pa se s tega stalisca - bo zelo zakomplicirano - glede na to, da je navajena biti skromna, si ne zna zazeleti nic dragega (zazeli si morda ze, pove pa ne), tukaj si ji pa ti ze sugerirala kako je to super in poceni.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. feb 2013 17:30

Kakor komu, marjja - in naj ostane tako, brez kričanja, velja? Ni vzgojno in ni potrebno. 

Sonja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

15. feb 2013 17:42

rebecca je napisal/a:

Je razumljivo. Poglej pa se s tega stalisca - bo zelo zakomplicirano - glede na to, da je navajena biti skromna, si ne zna zazeleti nic dragega (zazeli si morda ze, pove pa ne), tukaj si ji pa ti ze sugerirala kako je to super in poceni.

Točno tako.

Commis débarrasseur

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

15. feb 2013 18:14

Pa kaj ste  vi normalni al kaj vam je..a preberete za sabo kaj napišete

Dejansko Marijo je*** v glavo za 7€. Pa časi krize gor ali dol, sugestija levo ali desno...denar je zapravila za svojo mamao in je sploh nimate pravice obsojati , češ kako nespametna je. 

Raje poglejte po svojih predalih in omaricah koliko nepotrebne šare se "po vsej verjetnosti"  nahaja notri...

Bo šlo?

 

Escada

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. feb 2013 18:21

Escada,

marjje nihče ne obsoja. Zate pa ne vem.

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. feb 2013 18:28

Joj, ljudje, pa ne čisto vsega, kar se vam je ravnokar zgodilo, takoj objaviti tule. Tako poveste o sebi več, kot bi želeli, da ostali vemo.

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

15. feb 2013 18:39

vključno z ene najmanj štirikrat o gipsu na roki, ja.....

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

15. feb 2013 18:46

No, na začetku je nekdo spraševal, če ima kdo izkušnje s tem kuhalnikom jajc..

Potem smo začeli o lupljenju jajc...

potem je marja povedala Drage moje! (lep, prijazen začetek)..da je zadevo kupila mami...in da bo poročala, magari z videom, kako stvar laufa....

 

Potem se je pa začela psihoanaliza..aja, ne takoj, najprej je bilo treba napast to "trapo" (sem dala narekovaje, lepo prosim!)..nakar se ona začne opravičevat (kar je pa čist zares trapasto!!!) in razlagat o svoji mami.....

Na koncu dobi pod nos, da preveč razlaga....

 

A bo res neki treščil na Zemljo danes okol pol devetih zvečer?

 

Pa zdravi ostanite!

                                                           

Mygrace

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. feb 2013 18:56

Naj tista/tisti, ki nikoli v življenju zase ali za koga od svojih ni nikoli, ampak res nikoli, ni zapravil kar tako, brez potrebe niti evra/tolarja/dinarja, prvi kaj reče o tem, komu in za kaj marjja porabi denar, ki ga je ona sama zaslužila.

Mislim, da je bil razlog, čemu nam je marjja povedala, da bo to reč pač kupila svoji mami, ta, da bo potem pač poročala, kje med reklamo in vsebino tistega videa je resnica. Njena odločitev je bila, da nam je to zaupala, res ni treba, da zdaj posluša vsakršne očitke. Eni pač naredijo mami veselje s tako rečjo, drugi sebi z , tretji morda nikomur z ničemer. Kdo smo, da bi sodili, kaj je prav in kaj ni?  

 

 

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti