Eggies / webis pripomoček za kuhanje jajčk

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

21. mar 2013 8:56

Še eno možnost uporabe sem se spomnila: hranjenje začimb, soli ...

 

trac

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

22. mar 2013 10:03

Zadeva je čisto zanič kot večina stvari iz Top Shopa - moje osebne in izkušnje znancev; da eggies v resnici ne deluje tako kot je prikazano, sem si mislila še preden sem prebrala celoten test ot Zveze potrošnikov Slovenije....

Lakica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. apr 2013 12:35

No, zdaj lahko povem iz lastnih izkušenj, da je zadeva zanič! Najprej sem posodici pomila (za poskus sta se mi zdeli dve jajci več kot dovolj), sestavila, namazala z oljem in vanju vlila jajca. V to dokaj majhno odprtino to ni tako enostavno vlivati in mi je šla polovica enega beljaka mimo. Potem sem ju kar se da skrbno zaprla in dala v toplo vodo. Ko je voda zavrela je ena posodica "eksplodirala". V bistvu se je samo odprla, ampak me je zvok kar pošteno prestrašil. Seveda je vsebina odplavala... Druga je ostala zaprta. Jajce se je skuhalo, vendar kljub temu, da sem posodici namazala z oljem, ni šlo samo ven in sem si morala pomagati z žlico. Še največji problem pa je nastal pri pomivanju. Sestavni deli imajo toliko robov in navojev, da je zadevo res težko temeljito pomiti. In pomiti sem jih morala 3x, ker se ostale sledi beljaka, ki se jih, ko so posodice mokre, enostavno ne vidi. Res izguba časa.

JJ

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

10. apr 2013 13:37

 

Bila na obisku pri mami za veliko noč in čeprav je bil velik cerkveni praznik, je moja ljuba mamica preklinjala kot star furman.

 

Neprecenljivo!!! In vredno tistih 7 €, ker smo se narežali do solz.

 

Kaj mislite, kaj je kuhala?????

marjja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. apr 2013 13:58

Me zanima kaj bo moja predraga bodoča tašča rekla... Jaz ji bom kar iskreno povedala, tako kot sem na forumu.

JJ

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

10. apr 2013 21:30

a) Po pošti naročene izdelke je mogoče vrniti in zahtevati denar nazaj. Pazite na rok vračila.

b) vsem, ki vas bi zasuli s takim darilom, takoj povejte, kako je kaka stvar zanič. In jih tudi opozorite na možnost vračila.

c) včasih je treba kupiti kaj nemogočega, slabega, zanič, da lahko slučajno najdemo kaj dobrega, ki se skriva v obilici navlake

Meni gre za živce reklama za nek napitek čofa čofa in neke nedrćke, ker je sinhronizacija nemogoča.

Ampak; neprijetna reklama je učinkovita.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti