Eggies / webis pripomoček za kuhanje jajčk

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

11. feb 2013 9:46

Pirnica, hvala za res "navdušujoči" video!

daga

Alfica  

član od: 5.3.2006

sporočila: 59

11. feb 2013 10:09

Hahaha v tem času ko je vse skupaj opral, namazal, sestavil in napolnil bi bila jajca na normalen način že kuhana IN olupljena.... za povrhu jih pa pol lahko še z žličko ješ iz plastike ker ne grejo ven

Alfica

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

11. feb 2013 11:20

No Pirnica, najlepša hvala za odlično predstavljen izdelek. Mislim, da ne bi bilo slabo takole videti še kakšno reklamo, postavljeno v realno uporabo

kara

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2013 12:24

Jaz sploh ne razumem koncepta marketinga, v katerem se ciljnega uporabnika postavi v izhodiščno vlogo totalnega butlja, ki ne zna niti olupiti desetih jajc naenkrat (ali pomiti zasvinjanega piskra ali oprati srajce s flekom, ali, če flek ne gre ven ali če je pisker preveč zasmojen, treščiti oboje v kanto brez posebno slabe vesti). Ne vem, no, ampak že samo pogled na tisti krožnik zmede jajc in lupin v reklami me prav estetsko zaboli, kadar ga ujamem na TV. lp, proxima

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

11. feb 2013 13:34

pirnica je napisal/a:

Sem si iz firbca ogledalala tale video:

http://www.youtube.com/watch?v=3xMLo-qFFJg

pirnica

 

Točno tale vido sem tudi jaz hotela prilepitiJe kar pametno kdaj po youtube pobrskati za takimi predstavitvami, se človek vsaj malo nasmeji

Roncolino

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. feb 2013 20:53

Najbolj smešno (po švedskem kuharju iz Muppet Showa) ever.

Tisti: Are you thinking what I'm thinkin? You must think what I'm thinking.....Bare with me.

Pa tisti direktni pogled v kamero, medtem ko tlači lončke nazaj v škatlo. Hilarious.

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. feb 2013 20:59

proxima je napisal/a:
Jaz sploh ne razumem koncepta marketinga, v katerem se ciljnega uporabnika postavi v izhodiščno vlogo totalnega butlja, ki ne zna niti olupiti desetih jajc naenkrat (ali pomiti zasvinjanega piskra ali oprati srajce s flekom----

lp, proxima

 

Draga moja, stvar je totalno razumljiva. Koncept razloži/pove/zapove ciljnemu uporabniku, da teh veščin ne obvlada. Ciljni uporabnik morda še hip, dva, razmišlja o tem, da morda pa vendare to zna, ampak po petih minutha reklame, verjame tistemu, kar vidi na ekranu. To ti je marketinška verzija tiste "pa zar više veruješ sopstvenoj glavi i sebi nego televiziji"  In potem gre ciljni uporabnik kupit set za kuhanje jajc, ki ne padejo nikamor in ne grejo ven....

Vendelina jr.

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

12. feb 2013 9:42

tudi meni. Res se pri lupljenju kaksnih jajc bolj zafrkavam, ampak ce ga lepo posvaljkam po pultu (kot limono) in lupim pod vodo kar gre. Vedno pozabim, na katerem koncu je boljse zacet, mislim da na zaobljenem. Ce ze, potem bom raje kupila ziplock vrecke

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti