Otroški voziček

sreca  

član od: 8.1.2010

sporočila: 30

tema odprta - 10. feb 2013 16:38 | ogledi: 14.772 | odgovori: 25

Kupujem voziček za dojenčka, pa vas prosim za informacije, kje je največja izbira in najugodnejši nakup, zanimam se tudi za rabljenega.

Hvala vsem za odgovore1

 

 

sreca

mettem  

član od: 15.2.2011

sporočila: 13

10. feb 2013 20:01

Ugodno prideš skozi, če kupiš preko bolhe. Moje mnenje je, da se dober voziček z enim otrokom ne uniči, sploh če je kakšen boljši. Jaz sem kupila nov voziček, bil je dražji. Uporabila sem ga za dva otroka, vsak dan hodila na sprehode in je še vedno zelo dober voziček. Ko sem kupovala voziček sem šla pogledat tudi na madžarsko, kjer bi za 300 in nekaj evrov dobila voziček + košaro + jajčko, ampak se takrat nisem odločila za tistega, ker se mi ni zdel dovolj stabilen oz. trden, saj sem vedela da bom imela več otrok, pa ne bom za vsakega kupovala nov voziček.  Poceni imajo tudi SB poceni in pa trgovina Junior. 

mettem

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

10. feb 2013 20:10

Tudi sama sem v "intenzivnem raziskovanju" in če samo v google vtipkaš "otroški voziček" se ti odpre ogromno slovenskih strani, kjer lahko kupiš voziček po internetu, večina ponudnikov pa ima tudi možnost ogleda. Potem imaš še tuje strani, kot so Amazon, eBay ... Lahko greš na vse mogoče otroške forume in iz prve roke izveš, na kaj moraš biti pozorna. Ni da ni :) Ne bi zdaj tu reklame delala ...

Če me pa vprašaš, za katerega sem se odločila, ti še ne morem povedati. Preveč izbire, občutek imam, kot da bi kupovala avto. Vzmetenje, ogrodje, nastavljiva višina, mehka vs. trda košara, napihljiva vs. plastična kolesa ... Vse skupaj mi gre že pošteno na živce in si želim, da bi rodila pred 30 leti, ko ni bilo toliko izbire in smo ravno tako vsi preživeli. Cene so prenapihnjene, ponudba prevelika. Človek skoraj pričakuje, da bo voziček sam previl in nahranil otroka :) Bom šla pa v naslednjem tednu na par ogledov, da vidim v živo ta čudesa.Vso srečo in mirne živce ti želim. Verjemi, jih boš potrebovala :)

 

 

Gigi_84

nejčica  

član od: 6.1.2010

sporočila: 174

10. feb 2013 21:29

 Če koga zanima prodajam voziček peg perego gt3  bordo bele barve!vse informacije na sz!!

 

nejčica

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

10. feb 2013 21:36

Prodajam Bogaboo Cameleon, kupljen 2008, vožen cca.3 leta (2 otroka).

Spodaj moder, zgoraj oranžen, dosti dodatkov (sončna streha, vreča, adapterji za maxi cosi lupinico, uv zaščita)

 

Če te zanima, pošlji zs.

 

Ln,



kuharica Mici

Sporočilo je spremenil(a) kuharica Mici dne 10. 2013 21:37

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

11. feb 2013 7:41

Lahko me kontaktirate, prodajam Quinny freestyle, rdeče barve + lupinico+zimsko vrečo.

Če ste zainteresirana me pokličite na 041/855-388. Imam še precej drugih otroških stvari če kdo potrebuje.

Lep dan,

Anja

ANJA

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

11. feb 2013 9:58

Prodam voziček znamke CAM - kupljen 2010, v uporabi 2 leti, lepo ohranjen, rdeče barve. Zraven spada še jajčka in košara.

Kontakt na ZS.

 

Lp,

Mojca

Moycaa

lollypop  

član od: 16.1.2011

sporočila: 175

11. feb 2013 23:09

Jaz imam rabljen voziček, pred mojima so se v njem vozili že trije otroci. Pa je še vedno čisto ok.

S kolesi je tako: če je tvoj teren asfaltiran (mesto), so dobra majhna plastična kolesa. Če pa se boš sprehajala z otrokom po makadamu ali zelo slabem asfaltu, pa priporočam večja in gumasta, po možnosti napihljiva. Jaz imam slednja, in fino je, da se kolesa snamejo iz ogrodja. Sicer voziček sploh nebi šel v avto.

Fiksna, trda ovalna košara je meni ok, če lahko voziček zapelješ v hišo in dojenčka vzameš ven na toplem, kar je pomembno predvsem v zimskem času ali dežju. Če moraš do stanovanja po stopnicah, pa je boljša prenosna košara, ki se jo postavi na povsem poležan športni del vozička. V tem primeru lahko neseš otroka kar v košari in ne v rokah, kar je super če še spi ali pa nosiš še npr. nakupovalne vrečke.

Tri- ali štirikolesnik?  Ko je kolegica kupovala voziček, so ji trikolesnega odsvetovali, ker da je manj stabilen. Načeloma so čisto vredu, ona pa je želela poleg rolati, zato so ji priporočili 4 kolesa za večjo varnost.

Še en nasvet: Preden kupite katerikoli in kakršenkoli voziček že, rabljen ali nov,  preden ga plačate, naj gre prodajalec z vami, da ga zložite in preverite če gre v prtljažnik avtomobila. velikokrat gre zelo na ˝knap˝ (na tesno).

 

Upam da bo to kaj pomagalo.

lollypop

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. feb 2013 13:43

Pa poleg zlaganja bodite pozorni še na težo ogrodja, se teža razlikue kar za par kilogramv in če ge večkra razstavljaš in zlagaš v avto kar paše, da je med lažjimi.

 

Drugače imajo tule mlade mamice kar razgibano debato: http://www.diva.si/forum/viewtopic.php?t=41990&a

Roncolino

Brina  

član od: 10.10.2001

sporočila: 39

13. feb 2013 11:46

Tudi, ko boš že izbrala voziček, ta model poišči se po internetu, če se najde kje ceneje.

Jaz sem imela ogledan voziček v trgovini, potem sem, tako kot ti, spraševala po forumih za mnenja o tem vozičku. Mi ga je ena mamica ponudila rabljenega 2 leti po cca. 40% nižji ceni, kot je bil v trgovini. Potem sem ta model vtipkala še v iskalnik in ga našla v italijanski internetni trgovini. Cena novega v tej trgovini  (s še več dodatne opreme in v novih barvah) je bila še nižja od cene, ki mi jo je postavila tista mamica za rabljenega. Skupaj s poštnino iz Rima. Dobila sem ga v treh dneh po pošti in to med novoletnimi prazniki. Bi vzela tudi pri tisti mamici, če bi bila pripravljena za par evrov spusti ceno, pa ni hotela. Je rekla, da je bil pa njen kuplen v SLO in je zato dražji. Narejen pa je bil v Italiji. Oba sta bila iz iste italijanske tovarne. Tako, da se ti splača vzeti čas in vse pregledati.

Brina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti