Otroški voziček

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

18. maj 2016 13:17

Rabljen peg perego, ki se zloži v marelo prodam jaz.

testeninca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. maj 2016 14:38

Zakaj meni vonj iz polne kahlice vleče na prikrito reklamo? 

mamamia

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

18. maj 2016 14:40

Nisi edina.

In meni se zdijo cene pretirane. Spodoben voziček dobiš za bistveno manj denarja, če ne padaš na znamke.

RadaJem

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

18. maj 2016 14:58

Ne vem, zakaj se mi zdi, da za uporabniškima imenoma Dejana Bukvar in AndrejaMB123 stoji lastnica kahlice ali karkoli že je ta oh in sploh spletna štacuna...

No ja, mogoče pa sem samo sita nadležnega prikritega (in skrajno neinovativnega) spletnega oglaševanja 

V.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. maj 2016 15:20

AndrejaMB123 je napisal/a:
Mogoče zato ker sta se pojavila sedaj 2 komentarja :).. Jaz sem pač odgovorila gospe Dejani na njeno vprašanje.



AndrejaMB123

Sporočilo je spremenil(a) AndrejaMB123 dne 18. 2016 14:42

A ja? Morda pa sama sebi? Saj ne bi bilo prvič tule takšno oglaševanje, me starejše in izkušene pač zastrižemo z ušesi - isti datum včlanitve na forum, isto poudarjeno pisanje, enak slog pisanja in identične napake (iz tega se veliko razbere), pa najprej vprašanje in potem kar odgovor in nasvet ter predlog, prej pa seveda izziv "ali sem kaj spregledala". Preveč naključij. Ne učit ptiča pet, lepo prosim. 

To je podobno tistim nategom s fb za raznorazne žavbe in praške, ko kao neki doktor nekaj  priporoča, in to iz svoje prakse. Pa iskanje pokaže, da v Sloveniji ni zdravnika s tem imenom, komentarje hvale pod vsem tem pa piše ena te ista oseba. 

 

Saj nismo po župi priplavali. Sicer sama na take trike ne nasedam, moti pa me, kako nekdo podcenjuje mojo pamet. 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti