Trde brisače

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

14. feb 2013 12:19

Jaz sem se sprijaznila s tem, da se pač brišem s trdimi  Za sušilec nimam prostora, drugače pa iz njega res pridejo brisače fantastične. Mehčalec ni pomagal in sem ga pred nekaj meseci prenehala uporabljat. Sem se ga čisto odvadila in me sedaj moti, če imajo oblačila premočan vonj. Pred kakšnim letom sem imela težave s smradom, ki je prihajal iz pralnega stroja in takrat sem počasi ukinila mehčalec in tekoče pralne praške, omejila uporabo pralnega praška in pričela uporabljati kis. Ne moreš verjet amapak je perilo prav tako super oprano, sveže, pralni stroj pa tudi ne smrdi več.

Lopatka

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

14. feb 2013 12:30

Več glav, več ve! Bom pa tudi  jaz preiskusila vaše nasvete, če vam pomagajo, zakaj še ne bi meni.Hvala!

kvačkarica

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

14. feb 2013 15:33

Jaz sem se sprijaznila s tem, da se pač brišem s trdimi  Za sušilec nimam prostora, drugače pa iz njega res pridejo brisače fantastične. Mehčalec ni pomagal in sem ga pred nekaj meseci prenehala uporabljat. Sem se ga čisto odvadila in me sedaj moti, če imajo oblačila premočan vonj. Pred kakšnim letom sem imela težave s smradom, ki je prihajal iz pralnega stroja in takrat sem počasi ukinila mehčalec in tekoče pralne praške, omejila uporabo pralnega praška in pričela uporabljati kis. Ne moreš verjet amapak je perilo prav tako super oprano, sveže, pralni stroj pa tudi ne smrdi več.

Lopatka

BABI 2+2  

član od: 8.11.2009

sporočila: 379

14. feb 2013 18:42

Zanimivo, jaz pa mehkih brisač sploh ne prenesem. Prav uživam, ko se brišem s trdimi, se mi zdi kot nekakšna fina masaža kože, uf, kako mi paše...res.

BABI 2+2

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

14. feb 2013 18:50

Moje niso ne trde ne mehke. So pa vpojne in prijetne za brisanje. Že nekaj let ne uporabljam mehčalca, namesto njega dodajam bel kis. Sušim v stanovanju na stojalu za sušenje perila, suho je v cca 8 - 12 urah. Poberem in zložim takoj. Nikoli nisem razmišljala, da z birisačami kaj ne štima.

Enako je pri sinu in snahi, ne uporabljata mehčalca ampak kis in brisače se mi zdijo enake kot pri meni doma.

zeta

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

15. feb 2013 1:14

BABI 2+2 je napisal/a:

Zanimivo, jaz pa mehkih brisač sploh ne prenesem. Prav uživam, ko se brišem s trdimi, se mi zdi kot nekakšna fina masaža kože, uf, kako mi paše...res.



BABI 2+2

Tudi meni, prav zaradi občutka "masaže" Zato mi čisto nove brisače sploh niso všeč, ker imam občutek, da sploh "ne obrišejo" (mi pač manjka tisti raskav občutek "pilinga" na koži).
Kadar sem na obisku pri mami, kjer je voda zelo mehka, mi tiste "pomehkužene" brisače gredo prav na živce.

Ona pa jih obožuje - različni okusi pač

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti