Nevsakdanji kulinarični pripomočki

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

12. jan 2013 19:35

Jaz pa za delanje luknjic v linških piškotih uporabljam slamice, ki jih imajo otroci za pitje. Ravno prave debeline. Roko na srce, kupujemo jih bolj za piškote, kot za otroke...

peter

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

12. jan 2013 20:15

Najljubši običajen pripomoček za neobičajne namene so mi tiste "žar klešče" dolge prijemalke...z njimi sem iz poštnega nabiralnika sunila ključe in ne čisto dovoljeno uporabila stanovanje, z njimi vlečem izpod regalov izgubljene stvari, z njimi sem brskala po smeteh, ko sem nekaj mrzlično iskala pa kako zadevo, ki mi je bljaki jo prijemat primem kar z njimi...

 

Od neobičajnih pripomočkov pa nimam ravno kaj veliko. Aja solato trebim s papirniškimi škarjami, če je malo starejša. Se tako hitro in enostavno znebiš tistih rjavih robov na listih   Tudi kako visečo kožo/maščobo lepo obrežem z njimi. Seveda teh istih potem nimam za pisarniška opravila

Viva Meier

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

12. jan 2013 22:31

Viva Meier je napisal/a:

...z njimi sem iz poštnega nabiralnika sunila ključe in ne čisto dovoljeno uporabila stanovanje....
Viva Meier

 

hmmm ... tole se sliši malce sumljivo!

Mamka Bršljanka

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

13. jan 2013 0:22

Ammm.... A če povem, da je bilo zgolj in samo v kuharske namene se mi kej oprosti? Pa da sem pred tem dejanjem morala oreng pešačit + presedat trolo z dvema vrečama sestavin za kuho & peko, ki so vključevale 2 surovi jajci zaviti v serviet, ker mi pač ni kapnilo jih vzet več in v škatli just in case če katero med potjo podrobim. In da sem ob 3eh ponoči pripešačila domov z zadnjimi atomi močmi in s celo krasno torto

Viva Meier

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

13. jan 2013 1:17

Pri izdelavi testenin ala fuži uporabljam pletilko (če že plest ne znam ).

lp

mzm

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

13. jan 2013 6:40

Meni pa prideta prav dve zadevi, ki se originalno uporabljata za druge reči: pri premazovanju potic in podobnega z jajcem ali maščobo  uporabljam kar malarski čopič iz ščetin (silikonski še daleč niso tako uporabni), pa navaden, malo bolj upogljiv "špohtl" za obračanje čevapov in čiščenje plošče pri roštilju.

Sweetie

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

13. jan 2013 7:47

Špohtel za obračanje čevapčičev in pleksavic, kadar pa pečemo klasično na žaru, pa stara smučarska očala, da ne ge dim v oči ;-)

 

Spela

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. jan 2013 8:13

Jaz imam pa en pripomoček, za katerega se ne spomnim več, čemu je namenjen. Tako da če limnol potrebuje očala, bi jaz potrebovala česen ali kaj drugega za osvežitev spomina.

Res, en tan lesen žlebiček je to, na izbočen strani ima tako sponko kot penkalo ali kuli. Spomnim se, da sem marsikoga spraševala, če ve zakaj se to uporablja in smo se vsi smejali ugibanjem, zdaj sem pa pozabila, za kaj se to uporablja.

 

 

 

mamamia

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

13. jan 2013 11:06

Zobozdravniška pinceta (to je takšna z zakrivljenima konicama) je nepogrešljiva predvsem pri nameščanju kakšnih majhnih okraskov na torte ali piškote, pa tudi za čiščenje koščic iz ribjih (kao) filejev pride prav. Ta pinceta je tudi sicer eden izmed bolj uporabnih pripomočkov v hiši.

Tole s škarjami od Vive bom pa takoj posvojila - hvala za idejo!

 

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

13. jan 2013 11:29

V moji kuhinji pa je vedno micropor. Z njim prozorno folijo pritrdim na plastično posodo, da je dobro zaprta ali pa si prevežem kak noht, če se mi zalomi. 

Največkrat improviziram na dopustu- steklenica namesto valjarja, na strgalnik drobno naribam česen, kuhinjske krpe skuham v posodi na štedilniku....



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 13. 2013 12:05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti