Velika paparica za male papavčke

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

10. jan 2013 22:57

Ognjič, meni je knjiga dala sem ter tja kakšno idejo, ni pa mi bila to osnova za pripravo hrane za moja dva bavca. Kuhaš sezonsko, s priporočili pediatra. Jaz sem recimo mešani zelenjavi (taki, ki mi v osnovi paše skupaj) dodala par zrnc soli (eni je ne dajejo, meni je pediater rekel, da en mini ščepec lahko dam) in par kapljic dobrega olivnega olja (priporoča se tudi repičino). Če sem kuhala bolj lahko zelenjavo, sem dodala nekaj kosmičev od brezglutenskih žit (do sedmega meseca, ko se še ni priporočal gluten), drugače pa sem dodala malo pireja.

Se pa doktrine menjajo zelo pogosto, tako da je možno, da se danes že drzugače dela. Jaz sem kuhala pred dvemi leti.

Čarli08

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

11. jan 2013 8:08

Čarli08 je napisal/a:

Se pa doktrine menjajo zelo pogosto, tako da je možno, da se danes že drzugače dela. Jaz sem kuhala pred dvemi leti.

Čarli08

 Jaz (no, v bistvu še več moja mama, ki me je cartala še in še...) sem za svojega kuhala takšne zadeve pred dobrimi 30 leti , zdaj pa je prišla vrsta na mojega juniorja, kaj dobrega pa bo pojedla moja vnukinja 

Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

11. jan 2013 8:10

sasaz je napisal/a:

Ognjic, jaz imam knjigo iz leta 2007, ki bi jo lahko prodala. Kontaktirate me lahko na ZS.

Saša

Živjo,

knjigo imam obljubljeno in naj bi v par dneh prišla po pošti. Hvala vseeno.

Ognjič

Merjinaa  

član od: 25.11.2009

sporočila: 102

11. jan 2013 8:31

Kot je rekla Čarli08 ti da knjiga navdih za kuhanje, malo sem delala po svoje, malo pa po knjigi. Prvi sin je zelo rad je kaj sem mu kuhala, ta drugi pa je bil totalno nasprotje in ni maral skoraj nič. Še najmanj pa sadje v kakršni koli obliki in je kaj rad izbruhal,kaj sem mu dala za pojest. Upam, da bo sedaj pri tretjem boljše in da bo rad jedel.

Dodajala sem čisto majčkeno soli, pa peteršilj in malo zelene. Res malo, tako da so jedi imele okus.

lp

Merjinaa

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

11. jan 2013 13:52

spagon je napisal/a:

Jaz jo imam v pdfju, lahko ti jo pošljem na mail.

 



saša

 

spagon, bi šlo morda tudi na mojo ZS? Če ja, se že v naprej najlepše zahvaljujem!

sonci

Buksika  

član od: 29.1.2013

sporočila: 2

4. nov 2013 22:30

Zivjo, 

a se da pdf se dobiti?

lp, barbara

Buksika

Ajris  

član od: 30.3.2014

sporočila: 1

30. mar 2014 9:13

Pozdravljeni.

Vidim, da je že nekaj časa nazaj, odkar ste odprli to temo. Pa vseeno bi vprašala, a ima kdo mogoče še knjigo velika paparica za male papavčke in je ne potrebuje več, pa bi jo prodal po simbolični ceni?? Na žalost je predraga, da bi kupila novo.... 

 

Hvala in lp

Ajris

bučmanka  

član od: 11.4.2013

sporočila: 1793

30. mar 2014 11:04

Ajris je napisal/a:

Pozdravljeni.

Vidim, da je že nekaj časa nazaj, odkar ste odprli to temo. Pa vseeno bi vprašala, a ima kdo mogoče še knjigo velika paparica za male papavčke in je ne potrebuje več, pa bi jo prodal po simbolični ceni?? Na žalost je predraga, da bi kupila novo.... 

 

Hvala in lp



Ajris

 

jaz jo imam...sem jo dobila lani od spagon, lahko mi pišeš na zs...ti jo bom preposlala, verjetno spagon ne bo imela nič proti

bučmanka

klawdyy  

član od: 1.9.2010

sporočila: 7

22. mar 2015 11:52

Spagon, bi lahko tudi jaz prosila za knjigo v pfju? :) moj mejl je klawdy.p@gmail.com. 

Najlepša hvala :) 

 

Lep dan vsem :) 

 

In lepo proslavljanje dvojne slovenske zmage in zmag vseh treh dni v Planici :)

klawdyy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti