Iščemo ljubitelje hrane/ kuhinje/ kuhanja za sodelovanje v novi kuharski oddaji sol in poper

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

26. jan 2013 18:06

A niste gledali ta teden?

marjja

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

26. jan 2013 18:27

Gledala in z Oriano zelo zadovoljna.Kako bo dalje,pustimo se presenetit.

dari

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

27. jan 2013 14:27

Ravnokar gledam ponovitev- Omar in Saška. 

 

Ajoj, ajoj, ....

 

marjja

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

27. feb 2013 18:51

Evo, pravkar sem vrgla stran par minut svojega življenja - slučajno sem naletela na oddajo ... in skoraj nisem mogla nehat gledat, ker sem se iz sekundo v sekundo bolj čudila, kako zelo slaba je.

 

Kao "chef" o mesu in zapečenosti nima pojma, besedni zaklad strašljivo siromašen, hrano poskušata kar tako malo "počez" in s polnimi usti komentirata ... 

 

Že dolgo nisem videla kaj tako slabega, prisežem.

s0ncek*

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

28. feb 2013 8:48

V soboto sem naletela na ponovitve teh oddaj in v eni je kuhala tudi članica tega portala Dolores, pa hči ji je pomagala .

O sami oddaji pa niti ne vem, kaj naj rečem na podlagi dveh, treh ogledov. Kaj pa čmo jamrat, če komu ni všeč, je itak na voljo še ogromno drugih kanalov in se pač preklopi, vsak ima svoj okus..pa naj se gre za samo kuharijo, ali pa za okus jedi. Pa še komercialna TV jo predvaja, ki se ne financira iz naših žepov in se nas torej prav nič ne tiče, koga plačajo za vodenje, za komentiranje, za kuhanje...

Ognjič

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

28. feb 2013 10:05

OK, resnici na ljubo, oddaja ni tak poden, kot včasih tule zapišemo. Seveda je daleč od presežka predvsem zaradi samega koncepta ampak da se gledati in se ob tem celo zabavti. Vodteljica je omejila prisiljeno smejanje, no včasih ji še uide ampak bistveno manj, kuhar se trudi po svojih močeh pa mu ne rata najbolje, recepti so sila naivni in preprosti, se pa včasih tam najde kak zanimiv tekmovalec. Torej, nekaj se je popravilo vendar se je pa drugje zalomilo. Ker, voditeljica je na vsak način hotela poiskušati skuhano , njeno štuljenje zraven je bilo skrajno vsiljivo no in zdaj oba jesta iz enega krožnika  za eno miceno mizo, mišljeno zgolj za enega. To pa je za videti prav groteskno. Ne bom se vtikal v njuno komentiraje, ker je bolj čez prst z gotovostjo pa lahko trdim, da bi bila oddaja bostveno boljša z drugo voditeljico /voditeljem. Ker žal aktualni manjka predvsem kulinarično znanje da bi se lahko suvereno pogovarjala o njej. In potem pač govori pol oddaje o čevljih in ne hrani.

hedonist

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

28. feb 2013 19:42

Vidiš,hedonist,meni je prav to okušanje hrane obeh ta pravo.Ker resnično kuhar poiskuša Oriana pa naj požira sline.No mizica je res mala.Ampak degustiranje privoščim tudi Oriani.Pa isti krožnik, no to pa res ni nekak problem.A v trgovskih centrih nikoli nič ne degustiraš iz istega krožnika?

dari

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

28. feb 2013 19:52

Jaz rada pogledam to oddajo, tudi če so vsi malo bolj leseni. Kar sem jih videla, mi je bila najbolj všeč s Sašo Lendero- ker očitno z njenim nista vešča kuhanja. Takrat sem se res nasmejala, pa ne iz privošljivosti, ampak, ker je bila Saška tako sproščena ob njunem kuhanju Po drugi strani pa mi ne potegne Ana in njena oddaja, ki jo tukaj gor zelo hvalijo. 

emalisej

Mygrace

sporočila: 6506

28. feb 2013 20:35

Pri Soli in Popru mi ne gre ocenjevanje.

Zakaj?

Zato, ker med pokušanjem različnih jedi in sladic...ni nobene nevtralizacije okusa. Vse z isto žlico ali vilico, eno za drugim, takoj.

 

Sem pa že tudi jaz sita kuhanja, se strinjam z Deso, kamorkoli preklopiš, vsi kuhajo, več ali manj po istem muštru.

Res bi bil izziv kuhanje iz ostankov ali pa tekmovanje v najceneje pripravljenem kosilu

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti