Iščemo ljubitelje hrane/ kuhinje/ kuhanja za sodelovanje v novi kuharski oddaji sol in poper

Girandola  

član od: 16.1.2013

sporočila: 6

18. jan 2013 17:03

Dragi gledalci, snemamo nove oddaje in poskusamo upostevati vase kritike (predvsem jaz). Glejte nas nasl teden in povejte, kako se vam zdi...bodite iskreni, kot vedno:) In, ja, res jaz pisem;) Lp Oriana Girandola

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. jan 2013 17:38

Girandola je napisal/a:


In, ja, res jaz pisem;)

Lp

Oriana

Girandola

 

Ok, potem lahko v eni prihodnjih oddaj nameniš poseben pozdrav obiskovalcem spletne strani Kulinarika!

cervus

Girandola  

član od: 16.1.2013

sporočila: 6

18. jan 2013 18:53

Bom;) in javim, kdaj bo Girandola

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. jan 2013 21:17

lp

cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. jan 2013 23:38

Ogledala sem si eno oddajo. Ni mi všeč. Voditeljica, naj mi oprosti, brez kakršne koli duhovitosti, puščobna, dolgočasna, kot da o kuhanju nima pojma. Promov irajo jo pa kot grumanko, poznavalko ... Žal, jaz tega nikakor nisme uspela opaziti. Prisiljeno vedenje, izjemno ozek besedni zaklad.Kamera brez kakršnekoli inventivnosti, drugačnega kota ob običajnih, posnetki z višine brez učinka. Žalostno, da so v oddaji močnejši del amaterski kuharji, ki prav tako, vsaj v oddaji, ki sem jo gledala od začetka do konca, niso ravno blesteli s svojimi pojasnili  v zvezi s hrano.Žal je ustvarjalcem tokrat zdrsnilo.  Jaz jim nisem kriva, televizijci bi se morali zavedati, da prav vse res ni dobro za publko.

 

 

mamamia

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

19. jan 2013 8:05

mamamia

ultranova

Girandola  

član od: 16.1.2013

sporočila: 6

19. jan 2013 22:49

Ogledala ste si stare oddaje...poglejte ta teden....ciao Girandola

Girandola  

član od: 16.1.2013

sporočila: 6

19. jan 2013 22:50

Oziroma samo eno...verjetno niso vse enake... Girandola

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. jan 2013 23:25

Bom pogledala še kakšno in povedala svoje mnenje Trudim se pojasniti, zakaj nekaj ocenim kot slabo, ozirma zakaj mi ni všeč. Seveda je razlika v tem, da nekaj nekomu ni všeč ter dobrim in slabim. Ve se tudi, kakašna so pravila, da je nekaj obrtniško dobro ali slabo narejeno, da tako rečem. Po pravilih stroke oziroma žanra. Podobno je pri vinih: ve se, kaj se slaba kislica in kaj je solidno ter dobro in odlično vino, po pravilih stroke. Od nas je pa odvisno, ali nam je kaj od tega všeč ali ne.

 

Glede na to, koliko različnih oddaj s kulinarično tematko lahko gledamo, seveda lahko tudi primerjamo. Gledalec ne pozna razlik v razmerah, v katerih take oddaje nastajajo, zato pri oceni tega ne upošteva - vidi pač tisto, kar se kaže na ekranu, in pove svoje mnenje. Tako pač to je, in če se enkrat pokažeš na enkranu, pač vzameš marsikaj v zakup.

 

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

20. jan 2013 15:12

Mamamia, tale tvoj zadnji post je pa eno obupno nakladanje. Kaj si sploh hotela povedati ? Ker ponavljaš vse tisto, kar smo tukaj že nekajkrat povedali. Pa še opravičuješ se, ne vem zakaj kajti vse kritike, ki smo jih že napisali so argumentirane in na mestu.

Dvomim, da bodo oddaje v prihodnje kaj boljše kajti verjetno je scenarij potrjen tak kot je in se ga ne da dosti spreminjati. Voditeljici pa ne pomaga nič, saj takšna kot je ni sposobna vodzi kuharske oddaje. Mnogo premalo ve o kuhariji da bi lahko bila suverena in to se ne da naučiti v nekaj dnevih. Profi je ravno tako tak kot je in nikakor ni za pred kamero, žal.

Ja bom še pogledal kakšno oddajo povsem zaradi firbca mnenja o seriji pa ne bom nikakor spremenil.

hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti