Iščemo ljubitelje hrane/ kuhinje/ kuhanja za sodelovanje v novi kuharski oddaji sol in poper

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

17. jan 2013 10:37

SE podpišem pod Matjažev odgovor. Ta stran bi se morala imenovati Kritizirajmo vse vprek! Ni več to kar je bilo. Mi je zelo žal in včasih se mi kolca po straneh iz pred parih let.

Odajo sem včeraj prvič gledala, zanimivo, kapo dol pa amaterskim kuharjem, da si upajo pred kamerami kuhati.

karnak

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

17. jan 2013 11:13

"Štrumfek mrzim" matjaž polepšal si mi dan!

Lila Roza

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

17. jan 2013 11:14

Nisem se mislil več oglašati v tej temi vendar me je Matjaž omenil in izzval. Ker pisati kar takole na počez, da znam samo kritizirati in nič drugega je milo rečeno malo prehudo zato sporočam da znam še kaj drugega. Med drugim tudi kuhati, nekaj se spoznam tudi na tv produkcijo kuharskih oddaj in stojim za  oceno, ki sem jo napisal. Če se bo v oddaji kar koli spremenilo pa bom z veseljem tudi pohvalil. Kuharskih oddaj je v zadnjih letih malo morje in jih je lahko primerjati, rangirati in ocenjevati.

Voditeljici, ki jo pozdravljam na našem portalu pa morda le namig- malo več govora o hrani, sestavinah in postopku priprave bi bilo dobrodošlo. Ker konec koncev je to le kuharska oddaja.  

hedonist

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. jan 2013 11:40

Juhu, vsaj nekaj veselega v tem gravžu sneženem...jaz navijam za frčanje perja kulinarika.net ...pa da vidimo potem, kdo zna lepše in si prisluži medaljo. Al , al  . Aja, še sponzorja medalje je treba najti ....

Oddaje še nisem gledala, vsekakor pa je lepši kakršenkoli smeh ene luštne punce, kot pa tisti ksihti, ki jih vidimo ob 19.00, pa ob 22.00..kaj šele, če jih še poslušamo.

In tudi z moje strani  Oriani, ker se je tu izpostavila, pa bi tudi rekla, da je vzela v zakup, da ne bodo samo prijazne besede letele.

Ognjič

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

17. jan 2013 11:45

Tudi jaz se bom spet oglasila. Po naravi  nisem človek ki šimfa....daleč od tega. Ampak ker imam možnost sodelovati v procesu gostinstva, sem velik gurman, uživam ob peki in kuhi in spremljam nekaj tujih oddaj o kuhariji sem pač povedala da me je ta oddaja razočarala. Pika.

 

 

 

ANJA

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. jan 2013 11:46

Jaz pa malce dvomim, če je res tole, kar se je oglasilo, Oriana "glavom i bradom". Sem pač nejeverni Tomaž

lp

cervus

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

17. jan 2013 11:56

Tukaj se vam ponuja priložnost, da soustvarjate oddajo s predlogi za izboljšanje, seveda, če radi gledate tovrstne oddaje. Sicer pa ima vsak daljinec gumb za preklop programov. In res je, takih oddaj je malo morje, izbira je velika. Oriana in njena ekipa pa se bodo morali še bolj potruditi, da bo oddaja gledljiva. 

Sweetie

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. jan 2013 12:16

Odkar je začela oddaja vas berem, vendar oddaje mi še ni uspelo pogledati, morda mi bo danes, nato bom podala mnenje.

Hedonist je iskren, ne pa žaljiv, v nasprotju z drugimi zna kdaj koga tudi pohvaliti, če je za pohvaliti!

 

Matjaž, lepo te je bilo brati po dolgem času, sem te pogrešala!

 

lp!



Živi s srcem, ne z glavo.

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 17. 2013 12:17

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

17. jan 2013 12:46

Se v celoti strinjam z hedonistom.

Pa konec koncev je vsaka kritika dobrodošla. Ne vem pa,zakaj se Oriana ne bi sama oglasila v tej rubriki. Saj je tu veliko ljudi različnih profilov,izobrazb in ona je ena v  množici. 

nickMax

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

17. jan 2013 12:59

Včeraj sem gledala in morem rečt,da mi je prav simpatična oddaja,mogoče mal premal časa za kuhanje.

runo01

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti