Iščemo ljubitelje hrane/ kuhinje/ kuhanja za sodelovanje v novi kuharski oddaji sol in poper

Sol in Poper  

član od: 26.12.2012

sporočila: 3

tema odprta - 4. jan 2013 13:03 | ogledi: 20.865 | odgovori: 94

Živijo,

ker ste prav VI uporabniki strani kulinarika.net največji kuharski guruji, najboljši jedci, najizvirneši kuharji... Vas vabimo k kuharskemu izzivu, tokrat, da dokažete svoje kuharske sposobnosti v novi kuharski oddaji Sol in Poper, ki prihaja na program TV3 15.1.2013.

Spodaj vam pripenjam kratek opis oddaje in v kakšni vlogi vas vidimo, Vaša naloga pa je, da se čimprej upogumite in izpolnete prijavnico na
http://www.kulinarika.net/solinpoper/ ali pa pošljete mail na oddaja.solinpoper@gmail.com, pripišete svoje osebne podatke in vas kontaktiramo za nadaljne informacije.Nagrada je več kot lepa!

KUHARSKA ODDAJA SOL IN POPER – KRATEK OPIS ODDAJE

Oddaja Sol in poper je nova kuharska oddaja na TV3 - Medias tekmovalno - zabavno - izobraževalnega značaja.  Oddaja bo na sporedu 3 x tedensko; ob torkih, sredah in četrtkih ob 18.00 uri na TV3. Oddajo vodi Oriana Girotto, voditeljica, velika gurmanka in tudi sama strastna kuharica.

V vsaki oddaji se bosta v kuhanju in pripravljanju obroka pomerila dva protagonista, ki nista profesionalna kuharja, a je kuhinja/ hrana pomemben del njunega življenja. Tekmovalca bosta tako postavljena pred kuharski izziv, skozi oddajo pa bo velik del namenjen tudi spoznavanju obeh tekmovalcev, njunih kuharskih veščin/ navad in prepričanj.

S seboj bosta pripeljala vsak po enega kuharskega pomočnika (to je lahko mama, prijatelj, fant, punca, oče, znanka, tašča,...) kateri mu bo pri sami pripravi in kuhanju lahko pomagal in seveda- v dvoje je lažje ;)

Za pripravo jedi, ki jo v naprej določi naš profesionalni kuharski šef, bo na razpolaga 20 minut. Veliki Šef tekmovalca ves čas kuhanja opazuje v ločenem prostoru, na koncu oceni njuno delo in določi zmagovalca, ki se v tretji oddaji tedna pomeri z zmagovalcem druge oddaje tedna. Zagovalci tedna se bodo pomerili za glavno veliko nagrado -  kuhinjo z vso belo tehniko!

 

ZATO DRAGI KUHARJI/ KUHARICE HITRO IZPOLNITE PRIJAVNICE IN SI PRIKUHAJTE ČISTO NOVO KUHINJO!

 

Sol in Poper

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

4. jan 2013 21:52

Končno eno kuharsko tekmovanje! :)

Šele zdaj sem vidla, da bo na sporedu ob 18h... kasneje ne gre?

Sunny09

Sporočilo je spremenil(a) Sunny09 dne 04. 2013 21:54

Sol in Poper  

član od: 26.12.2012

sporočila: 3

5. jan 2013 21:59

Žal ne :(

 

 

 

Sol in Poper

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

8. jan 2013 10:27

Ni vse v velikih tiskanih črkah – nekatere odbija že kričeč naslov. K sodelovanju se vabi na drugačen način in ne s kričanjem !!??

rdkapica

grox  

član od: 16.4.2007

sporočila: 38

8. jan 2013 11:30

rkapica da te nebo volk pojedu.. a je treba takoj spluvat nekaj zakar so nekateri vložili precej truda?! So pač hoteli naslov ki bo izstopal in to jim je tudi uspelo, kljub temu da nekateri že nergate, kot za vse ostalo...pffff 

grox

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

8. jan 2013 13:20

Za to, da je naslov napisan z velikimi črkami, pa ni treba precej truda.

Ko sem ravno pri besedi: sigurno je treba precej truda za postavljanje vejic.

grox je napisal/a:

rkapica da te nebo .... naslov ki bo izstopal .... temu da nekateri

grox

rdkapica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. jan 2013 13:55

Pa dej. Ne more se iti igrice z vejicami nekdo, ki napiše besedo "sigurno".

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

8. jan 2013 14:10

Tukaj pričakujem razpravo o novi oddaji, ne pa slovnična predavanja in opazke.

Sweetie

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. jan 2013 21:00

bannanna je napisal/a:

Pa dej. Ne more se iti igrice z vejicami nekdo, ki napiše besedo "sigurno".



Ne razberem ali pa sem nepoučen, kaj je narobe z besedo sigurno?

 

 

Commis débarrasseur

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. jan 2013 21:34

SSKJ: sigúrnost  -i ž (ȗ) pog Torej v knjižnem jeziku ni sprejemljiva beseda in sta njeni ustreznici : gotovost, znesljivost, pa tudi: trdnost, zanesljivost

rimljanka

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

9. jan 2013 15:50

Povejte raje, če se bo kdo prijavil. Mislim, da je tukaj toliko strokovnjakov, da bi bilo potrebno morda posneti posebno oddajo: Avtorji Kulinarike.net se predstavijo. Jaz osebno bi neskončno uživala, ko bi končno iz mesa in krvi na ekranu stala kakšna Mamamia, pa Rimljanka, pa Katka Lopatka,pa Šjorca z najbolj branim receptom,pa še vsi drugi, ki ste me neštetokrat potegnili iz težav in stiske, dali koristne nasvete itd. itd. Naj ne bo zamere, če nisem navedla še koga, ki si to zelo zasluži. Tukaj namreč kar mrgoli mojstrov, ki jih občudujem in se učim, čeprav sem pri svojih letih že kar nekaj loncev menjala.

Tako, to je moja vzpodbuda. Dovolj dobri ste, da se postavite ob bok profesionalcem oz. pred njih. No, kuhinja za nagrado,  pa se bo tudi dala porabiti, kajne?

Veliko poguma vsem sodelujočim želim. 

 

kara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti