voščilo

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. dec 2012 23:04

Hvala za vse lepe misli in želje, ki ste jih delili za nami tule na forumu. Pozdrave tudi vsem vam in čim bolj sproščen vsstop v novo leto 2013!

Jernej - administrator

miki miška  

član od: 15.6.2007

sporočila: 155

1. jan 2013 2:35

Srečno,zdravo in uspeha polno v letu ki je prišlo.

miki miška

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. jan 2013 6:37

Spoštovani meni ljube GOSPE in GOSPODJE, kateri ste z mano delili dobro,slabo i nešto između v tem meni kaotičnem obdobju (zdravje, prvi koraki v peki, prva peciva).

Naj vam tukaj in sedaj zaželim, da bodo prihodnji tedni ter meseci prežeti s pozitivno ter spročujočo energijo, da bodo preživeti v krogu družine ali pa ljudi, ki so vam še posebej pri srcu in ki so kot mogočno drevo, ki je sredi najhujše burje nezlomljivo in ponosno.

Kljub zadnjim kaotičnim mesecem naj bo prihodnost namenjena spominom na najboljše v letu 2012, novim poznanstvom, prijetnim doživetjem ter novemu znanju. Čeprav nas usoda in tok dogodkov velikokokrat tepeta, je le modro, da vedno pogledamo mimo tega, se zavedamo, da imamo družino in prijatelje, ki nas podpirajo, ki so za nas tukaj in pomagajo, ko ne zmoremo ali nočemo in nas potisnejo naprej. Družina, tole malo svetlo jedro spoštovanja, ljubezni in topline, je pa nekaj, kar nikoli ne odjadra od nas, nas ne pusti na cedilu in nas ne zavrne, pa čeprav smo še tako zamočili.

Želim vam prijeten "DAN ZA DNEM" ob mizi polni takšnih in drugačnih dobrot in s kozarčkom dobrega vinca. Ni pomembno koliko je tega, pomembno je, da je narejeno z ljubeznijo in da uživamo ob ljudeh, ki jih imamo najraje in nam pomenijo največ. Le tako bo tole leto takšno, kot si ga vsi želimo. Prežeto z ljubeznijo ter upanjem na bolšji in pravičnejši jutri.

Tako na osebni kot poslovni ravni vam v letu 2013 želim le najboljše. Da vam BO PRAV VSEM predvsem zdravje služilo kot mora, da vas zanese po naši lepi deželici sem in tja in da dosežete vse zadane in željene cilje.

Vaš čuden/drugačen forumaški prijatelj,

Uroš

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

1. jan 2013 8:48

Novo leto je nov list,v knjigi časa, bel in čist...

...na list vam napišem svoje želje...MIr,Ljubezen,Srečo in Veselje...

Vrtejbenka

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

1. jan 2013 9:42

Vsem skupaj vse najboljše v tem letu.

andreja m

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

1. jan 2013 9:51

Dragi Uroš povedal si vse kar je treba povedati ob Novem letu in to lepo, hvala za čestitke in lepe želje tebi in vsem ostalim stalnim in občasnim obiskovalcem Kulinarike. 

 

vikica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. jan 2013 10:28

ežoj

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

1. jan 2013 10:48

Srečno, zdravo in uspešno v navem letu 

Nena

Mygrace

sporočila: 6506

1. jan 2013 10:59

Vsakemu posebej želim, da bi letos dobil, kupil, uresničil, ustvaril... tisto, kar mu manjka.

Da mi ne bo treba 31. decembra 2013 nikomur reči: "Pa dej spel se že enkrat s to svojo slabo voljo in nehi težit!"

 

 

   

 

 

 

Mygrace

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

1. jan 2013 11:35

Vsem na kulinariki želim,naj bo uspešno,malo grešno,naj bo iskrivo, igrivo,malo britkosti,veliko radosti,preprosto srečno in zdravo.

Milži

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti