Silvestrka večerja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

20. dec 2012 14:58

kar ena ustaljena klasika: se pa sploh še ne ve božična ali silvestrova???

pečena telečja krača, za naše bolnike, ki drugega mesa sploh ne akceptirajo, nadevana svinjska ribica s šunko in sirom, francoska solata, najboljši izdelek mojega moža, ponesrečena orehova potica, planinski čaj z dodatkom hibiskusa in sladke borovnice, najbolj se pa veselim, tistega prvega dneva v letu, ko zelo dolgo spim in čakam na razvajanje mojih domačih, po vsej verjetnosti bo sarma, ki je ravno danes šla v skrinjo

babka1951

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

20. dec 2012 16:21

Midva bova letos kar doma; ker imava trimesečnega sineka, ne mislim nič kuhat za večerjo, ampak bom nama pripravila nekaj hladnih jed:

  • francoska solata
  • tunin namaz
  • pršut (pa mogoče še kakšna klobasa)
  • sir (Brie)
  • par oliv (za mojega dragega:)
  • mogoče še vražja jajca (na mojem blogu lahko pogledaš kako izgledajo, če jih ne poznaš; recept pa sem našla v eni moji kuharski knjigi)
  • pa še posladek: vanilijev sladoled s prelivom iz vročih jagod.

Link do bloga: http://kosilazavsakdan.blogspot.com/2012/11/jedilnik-4-11-2012.ht

 

Meni so všeč tudi tortilje, ker ni dosti dela; pa še jedci imajo malo izbire, kako si jo bodo pripravili.

 

Ko sem bila v ZDA, mi je bil všeč tudi njihov sistem. Vsak gost prinese neko hrano s sabo (predjed, kakšno solato, pecivo, pijačo) in se tako gostitelj malo razbremeni. Po mojem tudi to ni slaba ideja.



mojezlato

Sporočilo je spremenil(a) mojezlato dne 20.dec 2012 22:11

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

21. dec 2012 11:19

Ne vem, ali ste resne s tako dolgimi seznami kompliciranih jedi?

In če se spomnim mojega najlepšega Novega leta, (stara sem bila nekje okrog 12 let), ko sta starša v družbi dveh odraslih gostov odšla -  izjemoma! -na silvestrovanje v Kulturni dom. Mama je hotela obiskom pokazati, da smo premožni in je kupila celo kilo pomaranč. Kar oči so se mi zasvetile. Običajno smo si eno pomarančo delili vsi trije otroci in oba starša.

Postavila je pomaranče v skledo na sredo mize. "Koliko jih pa jaz lahko pojem?" sem vprašala.

"Kar jih hočeš!" je neprevidno pred obiskovalcema odgovorila mama. Jaz pa sem njene besede vzela dobesedno in nisem šla spat prej, dokler ni bila skleda prazna. Ne morem vam opisati razočaranja vseh ostalih, ko so videli, kaj sem naredila. Ampak jaz sem se takrat prvič v življenju najedla pomaranč in to je bilo zame najlepše Novo leto.

 



Katrca11

Sporočilo je spremenil(a) Katrca11 dne 21.dec 2012 11:20

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. dec 2012 8:49

mojezlato je napisal/a:

Midva bova letos kar doma; ker imava trimesečnega sineka, ne mislim nič kuhat za večerjo, ampak bom nama pripravila nekaj hladnih jed:

  • francoska solata
  • tunin namaz
  • pršut (pa mogoče še kakšna klobasa)
  • sir (Brie)
  • par oliv (za mojega dragega:)
  • mogoče še vražja jajca (na mojem blogu lahko pogledaš kako izgledajo, če jih ne poznaš; recept pa sem našla v eni moji kuharski knjigi)
  • pa še posladek: vanilijev sladoled s prelivom iz vročih jagod.

Link do bloga: http://kosilazavsakdan.blogspot.com/2012/11/jedilnik-4-11-2012.ht

 

Meni so všeč tudi tortilje, ker ni dosti dela; pa še jedci imajo malo izbire, kako si jo bodo pripravili.

 

Ko sem bila v ZDA, mi je bil všeč tudi njihov sistem. Vsak gost prinese neko hrano s sabo (predjed, kakšno solato, pecivo, pijačo) in se tako gostitelj malo razbremeni. Po mojem tudi to ni slaba ideja.



mojezlato



Sporočilo je spremenil(a) mojezlato dne 20.dec 2012 22:11



Zelo lepo,preprosto in polno uživanja!

Katrca: Prelepo!!! Moj poklon tistim časom in spoštovanju takšnih majhnih poklonov, kateri pridejo iz srca

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

lartep  

član od: 19.11.2008

sporočila: 165

23. dec 2012 12:35

No, pocenlonec, to pa bo kuharije, za cel dan in cel večer. In ne mi rečt, da dva mala otroka jesta tako hrano, rešpekt.

lartep

pocenlonec  

član od: 23.12.2012

sporočila: 2

23. dec 2012 13:39

Pa, mala otroka bosta čist zadovoljna nekje med trganjem okraskov iz smrekice in prekladanjem Jezuščka v štalci! ko bosta lačna jima pa koromačeva juha zna naredit dober tek za polento, ješprenček, kos brancina in mal smetance....pa še kej se bo našlo!

Res z ostalimi stvarmi jih pa ne silimo. Probata, čisto tako iz firbca!

Ker imam v glavi celo logistiko za tisti dan se mi ni treba bat časovnice, bom pa lahko tako crkjen zvečer, da bom samo še za ležat, ampak oblubu  sm večerjo in jo bodo dobil! Pa še jaz uživam v kuhariji. Pa, ko vidiš tiste ksihte, pa vse tiste mmmmm, pa ooooo....je že ta glavn za tabo. ČE mi bo seveda RATALO!? se javim prvega!

pocenlonec

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. dec 2012 14:06

Če nauš prvega še drnjohal in počival po trudapolni kuhariji....

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. dec 2012 15:08

pocenlonec je napisal/a:

Pa, mala otroka bosta čist zadovoljna nekje med trganjem okraskov iz smrekice in prekladanjem Jezuščka v štalci!

rimljanka

pocenlonec  

član od: 23.12.2012

sporočila: 2

23. dec 2012 17:08

Rimlj Anka 13786 objav  (pestro življenje) Verjemi oba       bosta v središču dogajanja tisto o smrekcah ,okraskih, štalcah in Jezuščkih je bil bolj štos, ampak tudi veliko resnice. Po svoje jih imamo radi, se trudim na svoj način včasih mi tudi rata, včasih mi spodleti tako kot pri hrani, isto!!! Sta pa cukra za pojest oba! Upam, da še kdo ne trpi zaradi razžaljenih verskih čustev. Ni Bil moj namen.

Če se dobro spomnim smo govoril o hrani najdaljše noči, dobri družbi in vsem lepem, pa se ti najde ena Jedrt, ki niti D. od dlake ne najde v jajcu pa more mal srat. Povsod isto, tipika podalpske deželice samih superlativov, dobrih, zadovoljnih, srečnih ljudi!

Hvala

pocenlonec

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. dec 2012 17:56

Če tale Jedrt leti name (predvidevam, ker mojega imena nisi napisal pravilno), prosim, zadrži tako mnenje zase, tule ni pravi kraj za neprijazne besede. Tudi čas ne.



rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti