zadnji izvodi naše kuharske knjige: 160 najboljših sladic zdaj samo 29,90 €

tema je zalepljena

vlkapika  

član od: 7.8.2010

sporočila: 57

26. nov 2013 14:24

Pozdravljeni

 

na vaši internetni strani je veliko reklam in glede na to, da je prodaja knjig velika, bi lahko avtorji dobili tudi kak honorar :)

nimam nobenih receptov, vendar jih drugi veliko objavijo, sem pa rada vaš uporabnik

 

lp

vlkapika

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

26. nov 2013 18:02

Avtorji so/smo dobili vsak po eno knjigo zastonj sicer pa tudi če je ne bi jaz recepte rada delim z drugimi...Pa saj tiskanje, oblikovanje in vse ostalo tudi kar nekaj stane, se ti ne zdi?

 

LP, Saša

Mir in dobro!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. nov 2013 18:30

Od kod pa podatek, da je prodaja velika? Za vsako knjigo avtorju je treba več kot eno prodati... recepti so od 100+ uporabnikov, pa se da malo izračunati. Knjiga ima luksuzno opremo in smo ji nastavili najnižjo možno ceno. Tudi če bi jih ogromno prodali, po čem veš da smo z njo sploh v plusu? Zaradi veliko reklame na naši strani?

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

26. nov 2013 18:56

vlkapika je napisal/a:

Pozdravljeni

 

na vaši internetni strani je veliko reklam in glede na to, da je prodaja knjig velika, bi lahko avtorji dobili tudi kak honorar :)

nimam nobenih receptov, vendar jih drugi veliko objavijo, sem pa rada vaš uporabnik

 

lp



vlkapika

 

Popolnoma kontradiktorno. A ti si plačnik plus paketa?

Johanna

vlkapika  

član od: 7.8.2010

sporočila: 57

27. nov 2013 7:25

Pozdravljeni,

 

sem samo uporabnik receptov in sem pomislila na to, reklame sem mislila od raznih podjetij :) hvala za odgovore

vlkapika

turururu  

član od: 27.11.2007

sporočila: 72

4. dec 2013 16:37

Danes sem dobila knjigo, ne vem kje sem bila toliko časa. Hvala, čudovita je.

turururu

mala ustvarjalka  

član od: 7.7.2011

sporočila: 40

5. dec 2013 21:45

ta knjiga je več kot odlična.. sama sem dolgo odlašala nakup knjige..vendar sedaj praznično znižana cena me je pritegnila tako da sem si jo kupila.. ko sem odprla paket nisem mogla vrjeti da je knjiga tako velike in kvalitetnega formata... o vsebini in slikah in komentarjih raje ne govorim- odlično...  komaj čakam vašo naslednjo knjiho.. upam da vam rata sedaj nekaj na glavnih jedeh in prilogah ali kaj v smislu tuje kuhinje :) BRAVO!

mala ustvarjalka

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

8. jan 2014 6:13

Knjigo imam že eno leto, zelo rad jo uporablja moj 10-letni sin! Preprosto rečeno, je enkratna! Zanima me pa, če se kaj razmišlja o naslednji knjigi? Vem, da je ogroooomno dela, truda in skrbi povezani s tem, pa kljub temu....lp

kvačkarica

mariya  

član od: 15.1.2009

sporočila: 2

21. jan 2014 8:58

Tudi jaz imam knjigo,in je zares super,recepti zelo dobri, veliko od njih že preizkušenih.Imam pa eno pripombo,

ki mene osebno zelo moti,in to je, da ni pri nobenem ali večini receptov pripisano kakšna moka se uporablja.

Kajti  moje mnenje je,da je med mokami velika razlika,ali je to mehka(gladka) ali ostra.Kadar jaz posredujem kakšen recept obvezno napišem tip moke.To je moje mneje.Lepo pozdravljeni!

mariya

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. jan 2014 9:26

Običajno je tako, da, kadar ne piše drugače, je mišljena običajna bela moka, tip 500. Brez težav jo zamenjamo tudi s tipom 400.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti