zadnji izvodi naše kuharske knjige: 160 najboljših sladic zdaj samo 29,90 €

tema je zalepljena

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

2. jan 2013 22:39

VAAUUUU , super knjiga ! Hčerka jo je dobila , ker ima objavljena dva recepta ( zelo lepa gesta KulSlo ) , jaz sem pa jo naročila , ker ne živimo v isti hiši in jo danes že prejela . Fantastična je in vredna veliko več kot stane .

Danes mi je žal , da nisem naročila vsaj dveh knjig , še za snaho eno , ker je ta knjiga lahko čudovito darilo nekomu , ki ga ceniš in imaš rad. ( Jernej , pa se sploh sme naročit več kot en izvod ? ) Vem , da je zdaj nekoliko višja cena in poštnina , pa nič zato . Knjiga je res unikat .

Hvala uredništvu KulSlo in vsem , ki ste prispevali recepte . HVALA VAM ! 

manca51

tako  

član od: 4.8.2005

sporočila: 41

3. jan 2013 0:06

Najprej vse čestitke za izdano knjigo.

Danes prejela naročeno knjigo in zelo presenečena nad izbranimi recepti. Super so vvsi po vrsi. Najlepša vam hvala.

 

tako

tako

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. jan 2013 4:57

manca51, verjemi, jerneju bo čisto Ok, če boš naročila še eno knjigo, lahko tudi 10. Prej bodo te prodane, prej lahko pričakujemo še kakšno "slano".

rimljanka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. jan 2013 7:48

manca51 je napisal/a:

 ( Jernej , pa se sploh sme naročit več kot en izvod ? ) Vem , da je zdaj nekoliko višja cena in poštnina , pa nič zato . Knjiga je res unikat .

 

Jaz sem jih naročila že 4 pa nisem nobenega vprašala, če se sme? .In verjetno bo še nekaj naročil

Sej pa ti je Rimljanka prav lepo napisala!

lp!

Živi s srcem, ne z glavo.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jan 2013 10:33

Knjiga lahko naročiš več kot eno ;-) Žal je nekoliko višja cena, tisk take knjige ni poceni, če pa plačate vnaprej po spletni banki ali položnici mi krijemo poštnino, tako da plačate samo 34,90 poštarju in ste razbremenjeni za poštnino.

Me veseli, da vam je knjiga všeč 

Jernej - administrator

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

3. jan 2013 16:11

Naj vam povem hec s tole vašo knjigo. Knjigo sem plačala s položnico na pošti. In tale naš poštar, kot mu mi pravimo, domačin, za vsakega ima v pravem trenutku pravo besedo. Tudi zame jo je našel. Pa mi malo oponese:" Ja pa jamraš, pol pa take stvari kupuješ."Takoj mu vrnem, da če bi on vedel kaj je notri, bi jo kupil ženi. Pravi, da nič ne verjame, da naj prinesem probat, kaj bo ratalo iz teh receptov. Seveda, ker sem za take štose, mu včeraj nesem pecivo, po receptih iz te knjige. Bil je kar šokiran, obljubil je, da jo bo naročil ženi. Že vidim, kako me bo gospa objela, seveda, če bo držal obljubo. lp

kvačkarica

lilijana.stefancic  

član od: 25.5.2009

sporočila: 27

3. jan 2013 16:52

Tudi jaz sem jo danes prejela. Knjiga je zelo lepa, vse pohvale Jerneju in pa vsem avtorjem te knjige. Tudi jaz upam, da bo še kakšna! Čestitke!

 

lilijana.stefancic

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

3. jan 2013 20:11

Venturini, hvala! Zgleda, da sem spregledala, kako do knjige! Hvala!

 

galja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. jan 2013 20:55

Hkm, upam, da ste recepte lektorirali, ker sama zase vem, da imam kar nekaj pravopisnih napak. 

Vanja

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

3. jan 2013 21:22

Hvala za odgovore . Raje vprašam , kot da bi me skrbelo , da sem jo komu " odžrla " .

Upam , da ne bodo prehitro pošle , ker bom tokrat malo premislila katera v žlahti bi jo še bila  " vredna  " , da ne bom naročala vsake knjige posebej .

Zavedam se , da je izdaja take knjige povezana z visokimi stroški , a vseeno upam , da bo tej " sladki " sledila še "slana " , kot je omenila rimljanka . Prepričana sem , da bi bila prav tako toplo sprejeta kot ta .

manca51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti