zadnji izvodi naše kuharske knjige: 160 najboljših sladic zdaj samo 29,90 €

tema je zalepljena

marcell  

član od: 13.5.2013

sporočila: 164

23. mar 2014 21:07

jernej je napisal/a:

S ponosom vam predstavljamo rojstvo naše prve kuharske knjige: 160 najboljših sladic, ki je nastajala celega pol leta. Izmed vseh sladic smo izbrali takšne, ki ste jih obiskovalci v 15 letih proglasili za najboljše. Seveda so morale imeti dovolj dobrih fotografij in dovolj koristnih mnenj, kar velikokrat ni bilo na voljo ali pa je bilo vsega koristnega in lepega preveč in se je bilo težko odločiti, kaj objaviti. Recepti in mnenja na spletu so v obliki, kakršno pošljete, knjiga pa je v celoti lektorirana (kar je v primeru komentarjev predstavljajo svojevrsten izziv).

Zakaj smo izbrali ravno sladice? Sladice so najbolj popularne na kulinarika.net, saj predstavljajo skoraj 50 % vseh receptov. Prav tako imajo največ kvalitetnih fotografij, primernih za tisk in tudi komentarjev je veliko. V prihodnosti upamo, da bomo izdali tudi bolj splošno knjigo.

Knjiga je odlično darilo, saj je uporabljen kar najboljši papir, tisk in vezava. Platnice so premazane s posebnim lakom, ki preprečuje nastanek blažjih prask. Na 344 straneh boste našli natančno 160 receptov, več kot 450 fotografij in 800 komentarjev. Do konca leta velja znižana cena! Število izvodov je zaradi obremenjenosti tiskarjev omejeno, zato naročite svoj izvod že danes.

160 najboljših sladic je svojevrsten prvenec v Sloveniji, saj je koncept knjige drugačen kot pri klasičnih kuharicah. To knjigo ste napisali vi, uporabniki, skupaj s fotografijami in koristnimi napotki in ni delo enega profesionalnega kuharja.

Za praznične dni ali darilo je 160 najboljših sladic odlična izbira. Zato brž pohitite k naročilnici ;-)

Zahvaljujemo se vsem, ki so prispevali svoje recepte, komentarje in fotografije. Brez vas te knjige ne bi bilo!Zato avtorji receptov dobite brezplačen izvod. Naročilnica vas bo prepoznala, saj je pametna in ve kako postopati (le pozorni bodite, da ste prijavljeni v Kulinarika.net).

S kuharsko knjigo se selimo iz "virtualnega" tudi v "realni" svet ;-) Mislim, da bo vsakdo našel nekaj dobrega zase, zbranega v lično oblikovani knjigi. Občutek knjige je vseeno malce drugačen kot listanje po spletni strani in iskanje idej ;-)

OPOZORILO: KNJIGA NI NA VOLJO V KNJIGARNAH AMPAK JO JE MOŽNO NAROČITI LE PREKO NAŠE SPLETNE STRANI!

*****

Vsi na tej strani "redakcije" vam želimo kar najlepše prihajajoče praznike, veliko dobrot na mizi, predvsem pa zdravja in še enkrat zdravja, miru in osebnega zadovoljstva v prihajajočem letu.

Uredništvo Kulinarika.net

Super! Tale knjiga je gotovo zlata vredna ;). Jo kupim ob prvi priložnosti.

marcell

Leyci72  

član od: 3.4.2014

sporočila: 2

3. apr 2014 16:03

Super. Čestitke.

Leyci72

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

20. jun 2014 14:21

daga je napisal/a:

Kar kupi jo, moja "ta mlada" je navdušena nad njo. Poleg odličnih in preizkušenih receptov je najbolše to, da so pod njimi komentarji, kar ne najdeš v nobeni kuharski knjigi.



daga

 

Mene pa ravno to zmoti  

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. jun 2014 14:31

Meni se tudi zdijo komentarji odlična stvar. To je pravzaparav tisto, kar naredi recept. Male skrivnosti, ki jih ne premore noben recept.

 

naor

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

28. nov 2014 14:21

Jernaj, na moji polici bi lahko družbo tej knjigi delala knjiga s številko 2. Razmišljaš kaj o tem. Lahko kakšna druga skupina jedi.

 

Matjaž

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

3. dec 2014 10:34

Kaj sem vesela 

Dve naročeni  knjigi sta prispeli, tako lepo sta že zaviti. Zdaj samo še čakata na dedka Mraza, da jih prevzame in dostavi do dveh čudovitih deklet, ki sta za to darilo že lansko leto pisali...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Vanillia  

član od: 5.4.2015

sporočila: 60

12. maj 2015 21:49

koliko stane?

Vanillia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. nov 2015 13:15

Cena knjige je do novega leta le 24,90 €, pohitite z naročili, ker imamo le še omejene zaloge!

Jernej - Administrator

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

23. nov 2015 16:43

mene pa zanima, če je še kakšna knjiga v nastajanju.

kleo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti