zadnji izvodi naše kuharske knjige: 160 najboljših sladic zdaj samo 29,90 €

tema je zalepljena

lann  

član od: 8.11.2012

sporočila: 54

3. jan 2013 21:53

Sem videl na Bolhi da nekdo tako knjigo prodaja.

 

lann

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2013 9:31

Vse je lektorirano, recepti in mnenja. Mnenja je bilo poseben izziv lektorirati ;-)

Jernej - administrator

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

4. jan 2013 10:07

Dostava je ekspresna. Knjiga pa nad pričakovanji - čudovita je točno takšna, kakršna je. Vsi, ki imate objavljene svoje recepte ste lahko res ponosni. Knjiga je vzpodbuda, da preizkusim tudi tiste recepte, ki jih do sedaj nisem.

 

Recepte g. Rika sem in jih še vedno obožujem, ker enostavno vse "rata" in sem neskončno vesela, ker so bili uredniki knjige tako pozorni, da so le-to posvetili tudi njemu Upam, da boste izdali tudi knjigo glavnih jedi (in boste v njej objavili vse Rikove recepte; ali sem že preveč zahtevna?)

Moj poklon vašemu delu in ideji, dragi uredniki.

 

LP Lipa

 

 

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

4. jan 2013 15:21

V knjigi sem pri riževem narastku sem našla eno napako. Bilo je rečeno, da bomo lahko sporočali napake in potem bomo popravljali. Kam lahko pišem?

kleo

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. jan 2013 15:25

Bo posebna stran (v knjigi na koncu je povezava do nje, samo še ne deluje), kjer bodo popravki. Očitno tudi 6 branj ni dovolj, da ni napak (((

Lahko meni ZS pošlješ in mi poveš, lahko tudi tukaj napišeš, bom objavil med napakami in tudi če je tu objavljena, ni nič narobe. Upam, da ni kakšna hujša in je le lapsus besede (ne pa količine).

Jernej - administrator

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

4. jan 2013 22:01

Knjiga je fantastična, izbrani super recepti, zelo pregledna!  Vse pohvale!

Sunny09

WhiteAndBlack  

član od: 11.4.2010

sporočila: 340

5. jan 2013 4:03

Vse pohvale, knjiga je Č.U.D.O.V.I.T.A. 

Prijetno presenečena in ponosna, da so v njej objavljene tudi moje fotografije.

 

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. jan 2013 8:24

jernej je napisal/a:

Bo posebna stran (v knjigi na koncu je povezava do nje, samo še ne deluje), kjer bodo popravki. Očitno tudi 6 branj ni dovolj, da ni napak (((

Lahko meni ZS pošlješ in mi poveš, lahko tudi tukaj napišeš, bom objavil med napakami in tudi če je tu objavljena, ni nič narobe. Upam, da ni kakšna hujša in je le lapsus besede (ne pa količine).


Jernej - administrator

Kdor dela, dela tudi napake. Kdor misli, da je nezmotljiv, gotovo ne dela kaj veliko. Torej, če so (in seveda se kakšna najde) napake, to pove, da je bilo v knjigo vloženega veliko dela.

rimljanka

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

6. jan 2013 8:03

Knjiga je prelepa! Sprva sem kolebala, ali jo sploh narociti. Posebno zato, ker zadnje case velikokrat v kuhinjo pridemo kar z racunalnikom, tablico ali mobilnim telefonom in imamo vse na dosegu roke. Pa sem razmisljala in ugotovila, da ga ni lepsega kot listanje knjige, sploh ce imas prijetno druzbo. Ni mi zal nakupa. Z veseljem pricakujem se kaksno, ampak iz drugega podrocja - predjedi, glavne jedi ... Pohvale vsem!

Jejža

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

6. jan 2013 18:16

Tudi meni je všeč in je vredna vsakega evrčka. Vesela sem, da jo imam.

buča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti