Obutev v službi

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

13. dec 2012 20:20

Bila je tudi moja razredničarka...Morala bi videt njeno garderobo na maturantskem izletu     Priceless  

Jp, družboslovje, kaj pa mi je drugega preostalo

 

saša

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. dec 2012 20:25

Naša si z nami sploh upala ni, poln razred babnic... Je šla kar v pokoj, ko je nas odrajtala.

Loni Makaroni

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

13. dec 2012 20:48

elaphus je napisal/a:

Pa smo spet pri olé, olé....

lp



cervus

He he, imaš prav, le da je rdečo cunjo tokrat zamenjalo že tolikokrat omenjeno ogledalo 

...pa da ostanemo v temi...v službi škornje takoj zjutraj zamenjam z udobnejšimi čevlji, ker pa ne delam s strankami in sem sama v pisarni, bi lahko bila tudi bosa

LP, V.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. dec 2012 21:34

spagon je napisal/a:

Loni, a sva imeli midve isto profesorico za kemijo in biologijo? Tudi jaz nisem odnesla nič...je bil pa zanimiv pogled na npr. njene cofke na puloverčkih



saša

Ja, mene je tudi učila francoščino ( od katere nisem odnesel nič ), kako je bila oblečena se pa ne spomnem.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. dec 2012 21:36

Loni je napisal/a:

Prehitro sem poslala. Nobene učiteljice si nisem zapomnila po obutvi.

 

In ps k naslovu teme; sama se najprej preobujem v crocse, potem pa smuknem v čevlje, balerinke, kar koli udobnega, ker po lestvi resnično v kakih petkah ne morem lesti, o copatih nisem še nikoli razmišljala. Škornje pa z veseljem nataknem na svoje krake.



Loni Makaroni

Loni, a ti delaš kot moler?

ežoj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. dec 2012 22:51

ežoj je napisal/a:

Loni je napisal/a:

Prehitro sem poslala. Nobene učiteljice si nisem zapomnila po obutvi.

 

In ps k naslovu teme; sama se najprej preobujem v crocse, potem pa smuknem v čevlje, balerinke, kar koli udobnega, ker po lestvi resnično v kakih petkah ne morem lesti, o copatih nisem še nikoli razmišljala. Škornje pa z veseljem nataknem na svoje krake.



Loni Makaroni

Loni, a ti delaš kot moler?



ežoj

Ah, jaz sem bolj birokratske sorte, samo moram vseeno po lojtrah plezat, prah brisat... No, ja, pravzaprav po stolih in podobnih zadevah, ker za lestve ni denarja. Sem pa še dežurni vodovodar, čistilka, psihiater in še kaj drugega, morda bi morala pa s.p. odpret.

Loni Makaroni

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

14. dec 2012 8:19

Ja Loni, poznano - deklice za vse

Brgita

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

14. dec 2012 9:18

Loni, sva midve sodelavki? 

Tudi jaz imam v službi rezervne balerinke črne barve, da pašejo na večino oblačil. Pa se po navadi ne preobuvam, te imam le za skrajne primere, kot so: v primeru novo napadlega snega imam do službe in nazaj podložene škornje, v katerih bi še meni, večni zmrzljivki zakuhalo v noge; v primeru naliva imam plastične škornje; če imam visokeee pete, ki mi začenjajo presedati ...

No, pravzaprav jih kar pogosto uporabim ...

Pozdravček, Stanka

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

14. dec 2012 11:28

Jaz se preobujem, ker mi ni za imet čevljev 8 ur na dan gor + 2 uri v avtu. Sem dobila za darilo bon za natikače Birkenstock, izbrala te spodaj in od trenutka, ko sem jih dala gor, je tako, kot bi hodila po oblaku  Ok, malo pretiravam, ampak so res super in bodo morale razpast, preden jih dam od sebe.

rag_doll

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

14. dec 2012 11:32

rag_doll, zelo so mi všeč malo me spominjajo na tiste od Kopitarne, ki so tudi zelo udobni.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti