Dragi miklavž!

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

6. dec 2012 22:04

Ja, buhnedej ta pravega peglezna, še tisti, ki je doma, je velikokrat postavljen na stranski tir.

rrr

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. dec 2012 1:47

Ste že prepozne z željami, rok za oddajo vloge je bil 5. 12.. Razen, če je že za naprej. Tokrat imam pa na sumu samo parkeljne, da so pri Jerneju pustili eno dolgo šibo .....

Cila

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

7. dec 2012 9:01

Dragi Miklavž, prenesi sporočilo Božičku, ker do naslednjega leta pri tebi ne morem čakati. Prosim zrihtaj mi službo pa četudi bo za 500 evrov, saj če bi imala več itak ne vem kam bi dala. Medtem, ko eni ne morejo preživeti z tisočaki, bom jaz skušala z stotaki. Pa prosim vzemi me resno!

kvačkarica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. dec 2012 9:19

Rimljanka, res sem bila prehitra, Vikico sem mislila. Itak smo tukaj zbrani v večini, ki nam je mar za vse uboge, ponižane in razžaljene, ki si želimo mir in pošteno delo, da bomo sami preživljali sebe in naše otroke, da nam ne bo treba prositi državo za miloščino. A kaj, ko so to zaenkrat samo pobožne želje.

Zato res ne bo odveč, če kar množično prosimo vse tri decemberske dobrotnike, v slogi je moč. Mogoče bo njim uspelo, kar nam(še) ni. 

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti