Sovražni govor

tema je zaklenjena

minka2  

član od: 10.6.2009

sporočila: 123

7. dec 2012 13:37

Sem pa vsekakor proti sovražnemu govoru.

minka2

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. dec 2012 14:05

minka druga: ( za predzadnji post ).

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. dec 2012 14:22

ežoj je napisal/a:

minka druga: ( za predzadnji post ).



ežoj

 

Tudi jaz se pridružujem ežoju.

 

mamamia

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. dec 2012 15:28

Ja včasih je težko opredeliti sovražnost

Sama kolebam med dvema zapisoma na različnih forumih:

med dvema, izgleda, da medsebojno zelo sovražno nastrojenima akterkama, je prišlo do naslednjega posta:

" ....tebi in podobnim, očitno ni bilo dostikrat povedano, da se držite štale, štedilnika in hiše in se ne mešajte tja, kamor ne sodite......" in Kulinarika smatra, da ta kršitev ni dovolj za izbris.

 

na drugem forumu član napiše:  " Navadna konfekcijska menza s freh ićevskimi kelnarčki." in s tem postom si pridobi 7 dni kazni.

Moje osebno mnenje je, da se do članov in članic uporabljajo različna merila in ni mi jasno, kaj je bilo tukaj hudomušno, kaj pa sovražno.

Kot bi se znašli v vrtincu vrtincev. Ja, pričakovane so padavine, takšne in drugačne

 

babka1951

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

7. dec 2012 15:37

Kolikor opažam, sta oba v karanteni - kje so torej različna merila?

Sonja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. dec 2012 16:07

limnol je napisal/a:

Kolikor opažam, sta oba v karanteni - kje so torej različna merila?



Sonja

 

No tega pa nisem opazila, verjetno se premalo gibljem tukaj. Potem se je pa verjetno še tretjič zelo nespodobno vedla in se delala -ko.

Citiram Jernejev odziv:  " drugi in tokrat javni opomin zaradi žaljenja v sporočilu, ki sem ga izbrisal. Tretjega opomina ne, bo zaklep. "

Še vedno sem prepričana, da so bila merila različna.

babka1951

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

7. dec 2012 16:28

Tehnično vprašanje za Jerneja: ali se da z uporabnikom, ki je v karanteni, še vedno komunicirati prek ZS? lp, proxima

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

7. dec 2012 19:23

Tudi jaz se strinjam s komentarjem minka2.

Sporočilo je spremenil(a) vikica dne 07.dec 2012 19:23

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2012 20:04

Oba sta v karanteni, ni razlik med člani. Nisem ne levi, ne desni, ne srednji, ne pri koritu. Stran ni od nikogar subvencionirana. Ni mi treba, če se lahko tokrat grdo izrazim, nikomur lesti v rit. To je pač prednost neodvisnega medija in neodvisnega uredništva.

Vsak lahko pride v "karanteno". Je pa res da nekdo ki se prijavi samo zato, da "dela štalo" ne dobi treh opominov, dolgotrajen član, ki ga je zaneslo pa dobi in odvisno je, kaj piše (ni vsaka krštev pravil enaka). Nekdo, ki je dolgoletni član, ga enkrat zanese ni enako kot nekdo, ki se je včlanil zato, da dela $#%$ na portalu. Če je kje "nepoštenje", je le v tem da sem tudi sam človek in ne vidim vsega, ne preberem vsega in nisem zmožen 100% v vsakem trenutku vedeti, kakšen ukrep je primeren in kakšen je bil pred 3 meseci na nekaj podobnega, ker so kršitve zelo različne ena od druge. In tanka je meja tega, kako ukrenem in kaj ukrenem, da bo prav. To ni neka eksaktna znanost in jaz nisem računalnik. In velikokrat je tako, da je nekaj zbadljivo, pa ne morem in ne smem ukrepati, ker ni žaljivo napisano, žaljivo je morda med vrsticami.

Delam po najboljši moči, zagotavljam pa da, da sam ne delam razlik med člani. Na našem portalu ni ozadja, stric pa ne sodeluje ;-)



Jernej - administrator

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2012 20:05

proxima je napisal/a:
Tehnično vprašanje za Jerneja: ali se da z uporabnikom, ki je v karanteni, še vedno komunicirati prek ZS?

lp, proxima

 

Zaklep je zaklep, sicer bi lahko nekdo ki je agresiven (piše neumnosti, nadleguje druge) pisal po ZS. Tako da pisati vam ne more. Lahko pa bere. Branje je dovoljeno vsem, le pisanje se da izgubiti.

Jernej - administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti