Dobre gostilne v ljubljani

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. okt 2015 10:40

Priporočiti nekomu dobro gostilno je približno tako kot nekomu priporočiti kraj za dobre počitnice.  Kaj se tebi zdi korektna postrežba in kaj je zate dober zrezek? Ljubljana je na TripAdvisorju kar dobro pokrita in tam najdeš trenutno ocene obiskovalcev z vsega sveta za 411 lokalov in vsaj prvih 100 bo kar v redu. Malo preberi, kaj so napisali, ker v veliki večini primerov poprečna ocena kar drži.

Drugače pa večkrat jemo Pr'Noni in je bilo do zdaj še vedno vse v redu - s hrano še vedno zadovoljni, solatni bife je odličen, natakarji povsem korektni, pa do zdaj tudi še ni bilo problemov s parkiranjem. Če hočeš v center, te pa v starem delu pravzaprav povsod čisto v redu nahranijo.

Sonja

anjabe  

član od: 27.5.2015

sporočila: 33

30. okt 2015 11:30

TaBar je precej dober. Jaz ga priporočam, je pa res, da ker gre za tapase, so porcije izredno majhne. 

anjabe

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

1. nov 2015 20:34

Špajza in Druga violina večkrat preizkušeni, tudi Sobara steak house, povsod ok. As meni ni všeč - že ambient me odvrača, tudi kuhinja mi ni nič posebnega. 

Luda?

Dishi?

Zadnje čase se je (na srečo) izbira v LJ izboljšala!

 

LP, 

 

 

 

Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti