Dobre gostilne v ljubljani

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. okt 2013 14:31

Gostišče poznam, večkrat sem že bila na Slavkovem domu, saj sem žabarca. O njem nimam ne slabega, ne ne vem kakšnega mnenja. Pred sedmimi leti smo imeli eno šestdesetletnico, bilo je dobro, ne pa nek presežek. Imam sicer en spomin na polža v solati, a je star že tri desetletja in ni mišljen kot kritika, ampak kot malo heca v tem pustem dnevu.

Mislim, da dosti ne zgrešiš, če pokličeš, se pozanimaš za ponudbo jedi in pijač, poveš, koliko bi vas prišlo in rezerviraš ter dodaš, da se veseliš snidenja z njimi. Mislim, da se bodo potrudili. Potem pa raport za kulinaričarke in kulinarike. Pa naroči lepo vreme.

 

 

naor

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. okt 2013 17:33

Ne organiziram jaz, tako da samo sprašujem po mnenju. Sem pogledal na njihovo stran a imajo samo fotke hrane, nič pa jedilnika. Pa saj ni problema, vidim da imajo kar nekaj izbire, pa lahko pol naročim različno. Recimo štruklje, zraven pa kakšna piška ali kaj. Agree? Ne bo slabo a ne 

Hvala ti draga moja naor. Vsekakor poročam v sredo...če pa ne, veste da ležim ali v bolnici ali pod rušo

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. okt 2013 19:04

Ti si pa za hece. Uživaj in se najej do onemoglosti, potem pa leži na kavču in govori:" Uf, uf, kdo bo to zdržal!" Preverjena mantra, pomaga.

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. okt 2013 19:16

Dragi moj Brando, v bolnici ali pod rušo, boš ležal le, če se boš preveč napokal. Toliko dobrega imajo, da boš težko izbral, med čem se boš odločil. Vaši organizatorji to že vejo, sklepam po tem, ker greste med tednom, ko ni take gneče in se vam bodo še bolje posvetili. Je to spet postala ena dobra postojanka za pobeg iz betona, za nas , kakor pravi naor   .

Ni dolgo nazaj, ko smo gor praznovali prijateljev rojstni dan ( pred tem, kar desetletje z mojim nisva bila ) in povem ti, da sem bila v vseh pogledih pozitivno presenečena. Hrana odlična, vsaj tisto, kar smo mi jedli: šefove domače klobase, salame, meso iz tunke, prava kmečka tlačenka z veliko čebule in bučnim oljem, tisto pristno gobovo juho, ki ni vsebovala niti kančka kakšne primesi iz vrečke, goveja z ravno pravšno količino tistih mastnih cinkov in ribano kašo, pohano pišče, tako lepo hrustljavogora tenstanega krompirja, pa še smo prosili za repete,jagenček iz pečice,goveji file z brusnično omako in nekim koprivnim štrukljem, mešane solate, ravno prav zbeljene, pol se je družba pa še basala z nekimi sladicami, nooo jaz ne, sem raje tisti čas mal

Odlično je bilo, domačno in od kmečke peči tako zelo toplo. Glede cene ti pa nič ne znam povedat, ker cehe naš prijatelj ni hotel izdati. Je pa rekel: Nič se sekirat, čez en mesec ponovimo, takrat dobim prvo avstrijsko

penzijo .

Imej se lepo, upam, da preživiš , potem pa nujno kaj poročaj

babka1951

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

7. okt 2013 19:29

Kako je s steakhouse-om v Ljubljani na Viču?

smo bili v petek tam, pa je bilo ob osmih zvečer že zaprto...pa da ne hodimo še enkrat tja, raje prej preverim, če kdo pozna?

zoyaa*

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. okt 2013 20:46

madam babka: Ravnokar sem našel nekaj ocen tele gostilne, kakor tudi njihovo FB stran (hvala HRIBU-IZ-CUKRA za to iznajdbo!) kjer sem lahko pokukal za hrano. Takoj sem videl in ODLOČIL KAJ BOM! Muaaaaaa. In pol preberem da ste tudi vi uživali ob isti dobroti katero bom jaz. VSEKAKOR kot FANATIK na štruklje, pade KOPRIVNI ŠTRUKELJ tel lepo pečena jagnjetina. Verjetno bo šlo, da mi bodo servirali pač željeno namesto govedine. Ako pa ne, pa bo tudi slastna govedina šla v CMOK CMOK!!! KOMAJ ČAKAM. 
IN JA, vseeeekakor bo gobova juha za začetek in VEČX pohvaljena gibanica za zraven. Jo bom pol v sredo lepo ob čaju snedo. NJAAAAAAM, hihi

naor: AJ AJ KEPTN!!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. okt 2013 22:50

Babka, si mi naredila lušte. Najbrž ne bo dolgo, ko se bomo oglasili pri njih.

 

naor

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

8. okt 2013 5:31

naor je napisal/a:

Babka, si mi naredila lušte. Najbrž ne bo dolgo, ko se bomo oglasili pri njih.

 



naor



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

8. okt 2013 11:21

O bog, ti imaš res vse splanirano, celo kaj si boš domov nesel...

Vesnuska

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

9. okt 2013 6:12

hehe VESNUSKA, seveda. Planiranje je pol uspeha . Sladice nikoli ne jem po kosilu. AMPAK REEES NIKOLI in zato si jo vedno vzamem za zraven, saj mi veliko bolj tekne zvečer, na kavču, v umirjenem ambientu, ob dobri knjigi/filmu z veliko šalco ČAJA in TETKE SKUTE z UMEŠANIMI PROTEINI. 

Žal pa ni bilo meni ljube gibanice, ampak le domač tiramisu, katerega ljubitelj pa nisem. Ajd, dve žlički sem snedel .
Poročilo oddal kar pod JEDILNIKOM.

Kmalu pa v CELJE pa gratinirane štruklje!!!!!!!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti