Dobre gostilne v ljubljani

Aljo  

član od: 19.10.2005

sporočila: 90

5. dec 2012 12:50

No, 15 jih je. Gre za 2-3 večerje, ker pač zadeva traja več dni. Niso kravatarji. Ne žremo se med seboj.

 

Aljo

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

5. dec 2012 13:21

Gostilnica XXI (na Rimski, blizu Filozofske in NTF-ja)

Na Gradu (na gradu )

 

 

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. dec 2012 17:25

@Aljo, zdaj pa takole: V Lj. je obilo različnih restavracij in gostiln. Ene so nove, ene starejše. In nekatere od njih imajo tudi zgodbe in neke urbane legende. In se morate odločiti, ali boste šli v nekaj, kar je "zadnje v mestu in moramo probat", ali boste šli nekam, kjer ima kuhar dobre reference in je fina lokacija in dober interier, ali pa boste šli na nekaj, kjer se ravno ne da grozno zgrešiti.

Za urbano legendo se gre v Pen-a. Sicer ni več tako, kot je bilo v Mikijevih časih, ampak tisti retro je super. Za mladino: to ni Joe Penas, to je Pen - ali uradno, Klub Društva kulturnih delavcev, Tomšičeva 12

Za zadnje v mestu in izvrstno, se gre k Benjaminu v Vanderja na Krojaški ulici

Za dobre reference se gre  na Grad

Za nekaj, kjer se ne da grozno zgrešiti, se gre k Žabarju

Za soliden food se gre pa k Adamljetu v Mano.

Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. dec 2012 17:32

Vendy, za prvo plačo sem povabila prijateljico v Pen-a in gospod Miki naju je smrklji postregel enako kot gospoda Čolnika pri sosednji mizi. Zdaj je gospa Oli sama in najbrž Pen ni več enak, ostal pa je lep spomin nanj.

 

 

 

naor

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

5. dec 2012 18:28

No, seveda Pen ni in nikoli ne bo več enak, ampak gospod Miki se bo pa gotovo vrtel v grobu, če se bo spremenila politika pripuščanja v restavracijo.

nola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. dec 2012 23:15

Kakšno politiko pripuščanja imajo sedaj ne vem, takrat so bila vrata na široko odprta vsem. Nisva se na silo zrinili noter. So imeli po mojem kar pravo politiko, saj nikoli ne veš, kaj rada iz mladih nadebudnežev!

 

naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. dec 2012 15:05

Ma, Pen je zakon on so many levels....

Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. dec 2012 13:29

anja je napisal/a:

Jaz bi predlagala našo gostilno....samo nismo iz Ljubljane



ANJA

K vam bova pa midva prišla, sicer ne bova čakala na 10. obletnico , se bova že kaj prej narisala... Sama se gostiln po Ljubljani (če nisem kam povabljena) izogibam in grem raje kam na "provinco".

 

Loni Makaroni

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. okt 2013 8:58

Pozna morda kdo od VESOLJNE KULINARIKE gostišče BELŠAK NA SLAVKOVEM DOMU? 

Izkušnje, hrana, postrežba...? 

Če vam je poznano in ste tam že bili/papcali, kaj priporočate oz. kaj vam je bilo  oz 
Da ne bi šli tja ni opcije, ker se celotno državno sorodstvo tam dobi, tako da bom vzel kar mi boste še posebej priporočali/priporočale 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. okt 2013 13:53

Nič????..hmmm

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti