Dobre gostilne v ljubljani

Mygrace

sporočila: 6506

4. dec 2012 15:06

No, samo da ne bom na koncu Mojegate..ja, seveda se zatipkam, sem tudi zelo vesela, če me kdo opozori.

 

Drugač imam pa še eno repliko:

azijske itd. kuhinje niso prišle v poštev, a potem bi to tudi šlo, smo si že ogledovali, ja.....

 

Za drugo repliko si moram vzeti čas za en krog okol bajte, sicer se zna zgoditi, da se bo končala na ič.

 

                                                         

Mygrace

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. dec 2012 15:35

Levinjav, napisala si (citiram)

Pa me sedaj drage dame in gospodje zanima katere "gostilne" v Ljubljani so dobre, pa tudi cenovno ugodne.

pa tudi

Hvala za vse predloge, so sprejeti na znanje. Zanimajo me tiste kvalitetne gostilne na nivoju, ni mi problema dati denar za kvaliteto. Vendar ne mislim plačevati več kot 30 eurov za kakšen biftek.

Če misliš z obema zapisoma enako resno, potem eni res živimo v drugi galaksiji kot ti.

 

 

rimljanka

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

4. dec 2012 15:37

Majhna, v mirnem koncu Ljubljane in cenovno relativno ugodna je gostilna pri Škofu v Rečni ulici 8. Tam sem bila enkrat na poslovnem kosilu in enkrat na večerji s prijatelji, obakrat je bila hrana odlična. Povdarek je na svežih in domačih sestavinah, cene pa, kot že rečeno, čisto ok.

jkd

auachiuaua  

član od: 1.11.2006

sporočila: 261

4. dec 2012 15:43

Škof je zelo soliden za skočit na kosilo, ni pa ravno nek ambient.

Čudim se, da noben ni predlagal None na dolgem mostu. http://www.prnoni.si/

Poleti je luštno zunaj, no tudi notri ni slabo. Res da je to priljubljena oštarija hohštaplerjev, ampak ni predrago in hrana spodobna.

 

(Jaz vama toplo priporočam Brlogarja ali Kuklja, tam bo vrhunska hrana in mirna domačna romantika.)

auachiuaua

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. dec 2012 16:00

Plato (Ajdovščina), zgoraj v nadstropju.



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 04.dec 2012 16:11

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

4. dec 2012 16:42

Evo še en glas za gostilno na Gradu, v tem času mora bit res super, midva sva bila za obletnico poleti.

Letos sva zavila v Marley and Me na Starem trgu, pa me zadeva ni prepričala, korektno a nič posebnega, vrhunski biftek sva pa jedla v River Cafeju ob Ljubljanici.

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. dec 2012 19:40

Vendy, pa ti ne razumeš, nekateri hočejo nasvet iz "prve roke". 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. dec 2012 19:47

Ups, Vanjič, prav imaš

 

 

Vendelina jr.

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

4. dec 2012 19:58

Naša družina gre zelo rada k Mrlačniku na Brezovici. Vedno smo bili zadovoljni. 

malaga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti