Dobre gostilne v ljubljani

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

4. dec 2012 14:21

Kašča Mrlačnik, Brezovica. Daleč od tega, da je to samo pizzerija in špagetarija. Imajo zelo dobro tudi drugo hrano, lep ambijent in ne pretirane cene.

Pa lepo praznujta, kjerkoli pač bosta.

Lp Marta

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

4. dec 2012 14:22

Malo heca mora bit , drugače je to vzpenjača

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

4. dec 2012 14:23

Jaz pa v Argentino ne grem več.....me ni prepričal.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Mygrace

sporočila: 6506

4. dec 2012 14:25

Mogoče so ti pa zanalašč poturili, kaj pa veš? Tudi gostinci imajo radi prijazne ljudi. In je včasih fino, če kdo ne pride več?

                                        (v moji gostilni bi bilo že tako press...)

                                                              

Mygrace

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. dec 2012 14:26

Eh, srce auachiaua, vsako, ki bo pri tebi zdržala deset let, imaš za odpeljat najmanj k Sardiju v New York ali pa k Amberju v Hong Kong, I wouldn't settle for anything less. lp, proxima

Mygrace

sporočila: 6506

4. dec 2012 14:26

Poturili niso tebi, Trixi...jao, sem počasna

Mygrace

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

4. dec 2012 14:31

Jaz bi predlagala našo gostilno....samo nismo iz Ljubljane

ANJA

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

4. dec 2012 14:31

Glede na to, da ne želi preveč dragih gostiln, je Piazza dobra izbira, ker ponujajo tudi meso (biftek s tarfufom pač ni pica in pašta) in ni drago. Kot sem že napisala, je težko dobiti hrano na nivoju za nizko ceno, s tem se moraš strinjati z mano.

Argentino je pa tako: eni ja, drugi ne. Jaz še nisem imela slabe izkušnje, meni je meso resnično okusno, se čuti razlika. Zato ga tudi priporočam in stojim za tem. Je pa res, da ne moreš naročiti well done zrezka in pričakovati neko sočno zadevščino. Če pa si naročil medium ali rare, potem so pač zafrknili. Biftek mora biti sočen.

V vsakem primeru navijam za Kavala. Lep ambient, dobra hrana - ampak cenovno ne tako zelo ugodno, če hočeš na ribe ali meso.

 



Gigi_84

Sporočilo je spremenil(a) Gigi_84 dne 04.dec 2012 14:32

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

4. dec 2012 14:32

Tudi jaz bi vama priporočala obisk gostilne na gradu. Odlična hrana in postrežba, da o doživetju nad praznično okrašeno Ljubljano ne govorim. Če bi se šlo za mojo obletnico, bi to sigurno bilo v ožjem izboru.

ursulinka

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

4. dec 2012 14:33

Hvala za vse predloge, so sprejeti na znanje. Zanimajo me tiste kvalitetne gostilne na nivoju, ni mi problema dati denar za kvaliteto. Vendar ne mislim plačevati več kot 30 eurov za kakšen biftek. Se pa strinjam z uporabnikom auaciuaua, da je gostilna pri Jurman, gostilna z hrano za menze, sem bila 1 x in nikoli več. V bistvu je uporabnik Auaciuaua zadel bistvo, ki ga dejansko hočem za praznovanje svoje 10 obletnice, romantiko in dobro hrano .

Vsem uporabnikom in uporabnicam sem pa zelo hvaležna za vaša mnenja in predloge.

LP

Levinjav

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti