Mesni ragu!

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

5. dec 2012 11:50

Dkrajnc zakaj pa ne. Sej če delaš makarone s tuno, kečapom, smetano, koruzo - to je tud vse kupljeno, konzervirano,...

Sej jaz tud občasno kupim svojemu testenine v lončku ali juho, potem zalije z vrelo vodo. To je za takrat, ko dela cel dan, ima pa na razpolago samo kuhalnik.



katti

Sporočilo je spremenil(a) katti dne 05.dec 2012 11:52

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

5. dec 2012 22:09

Po mojem mnenju pa najbolj omili pekoč okus teh kupljenih mesnih omak, nekaj žlic kakšnih platov ali paradižnikovih koščkov (Valfrutta, Mutti ipd) in pa žlica sesekljanega svežega peteršilja.

Pred leti sem tako delala, vendar pa zdaj že sigurno kakšnih 5  let nisem jedla nobene kupljene omake. Tudi na kampiranju ne.

 

 



začetnik

Sporočilo je spremenil(a) začetnik dne 05.dec 2012 22:11

Rudolf Maister  

član od: 12.10.2012

sporočila: 41

16. dec 2012 6:25

"Ergo, lepo se (ali pa v dvoje) nauči delati več polivk in jih lepo z guštom delaj ob sobotah, potem jih pa daj v aluminijaste posodice (prodajajo tam, kjer prodajajo tudi folije za gospodinjstvo) in jih zamrzni. Plus, na pokrovčke napiš, kaj je notri, ker drugače ob uporabi ne boš vedel, kaj je notri" (vendelina jn)

Jaz se popolnoma strijam z njo, samo ne samo polivk,lahko tudi golaže, vampe, sarme, ričet, itd,itd. En predal v skrinji imej samo za pripravljeno hrano, potem pa večer prej ven vzameš, pa imaš drug dan na jedilniku. Nič lažjega kot to.

Rudolf Maister

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti