Pepermint sladkorne palčke

STASY  

član od: 24.2.2007

sporočila: 48

tema odprta - 3. dec 2012 23:26 | ogledi: 8.614 | odgovori: 6

Pozdravljene punce,

 

mene pa zanima, če je mogoče katera izmed vas zasledila ali je mogoče pri nas dobiti pepermintove sladkorne palčke/lizike?

http://rocktonchamber.com/wp-content/uploads/2012/06/le

Opazila sem sicer v sladkem dekorju, da po novem imajo pepermintove sladkorne spirale. Pa tudi na straneh kot sta artcraft in perger1757 imajo kar pester izbor sladkornih palčk vseh mogočih okusov a prav teh pepermintovih "candy canes" ne najdem nikjer. Cukerček kamor sem tudi poslala povpraševanje sladkorne palčke sicer drži, a odgovora, če imajo slednje nisem prejela.

 

Zelo bom hvaležna za kak nasvet ali napotek, če jih je katera izmed vas kje opazila in se vsem že vnaprej lepo zahvaljujem za pomoč.



STASY

Temo je spremenil(a) STASY dne 3. dec 2012 23:38

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

4. dec 2012 7:48

Takšne rdeče,kot so na linku sem kupila ta teden v Lecleru.

Tiste bolj pisane sem vzela v naši samopostrežni.

Proizvajalca sta različna.Eden iz Kitajske in drugi iz Makedonije.

Kolikor pa se spomnim,pa je tega kar veliko na prazničnih sejmih.Vsaj lani v Lj je bilo.

 

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. dec 2012 10:01

ali so z okusom peperminta?

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

4. dec 2012 10:37

anaeva je napisal/a:

Kolikor pa se spomnim,pa je tega kar veliko na prazničnih sejmih.Vsaj lani v Lj je bilo.

bannanna je napisal/a:

ali so z okusom peperminta?

vem da imajo na štantih te palčke, ampak tudi mene zanima, če jih imajo z okusom mentola, peprminta??? oz. kje bi se jih dalo dobit?

anka

STASY  

član od: 24.2.2007

sporočila: 48

4. dec 2012 10:45

Samo sporočam puncam ( ker vidim, da nas je več, ki nas mikajo prav te določene palčke ), da sem danes prejela odgovor tudi iz cukrčka, kjer so dejali, da so včasih prodajali tudi sladkorne palčke z okusom peperminta, vendar je prodaja bila tako borna, da so okus ukinili. Sedaj držijo samo še vse mogoče sadne okuse. Prav škoda.

 

Tako, lov za njimi se nadaljuje.



STASY

Sporočilo je spremenil(a) STASY dne 04.dec 2012 10:46

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

4. dec 2012 14:02

bon bon in chocolate v LJ

EvaLuna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti