Paleo dieta

Mygrace

sporočila: 6506

4. dec 2012 15:51

Ne morem verjet, da se oba tam zgoraj pogovarjata o isti stvari in trdita isto, pa se nekako ne štekata...pravzaprav ne štekaš ti, no.

 

 

Da težiš s svojimi preciznimi razlagami, si rekel ti in ne jaz. Meni so tvoje precizne razlage všeč, teženje pač ne.

In upam, da sta ti besedici "povsod" in "brez" resnično jasni.

 

Zdej pa, da ne boš še ti s kakšnimi ajmarji pretiraval, no, lej.....

 

                                                        

Mygrace

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

4. dec 2012 15:57

 Ne bom, po naravi se nerad kregam, pričkam se pa zelo rad

Mygrace

sporočila: 6506

4. dec 2012 15:58

Ajdi, !

Mygrace

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. dec 2012 17:13

Zadnje čase je skoraj nemogoče napisati kakega mnenja, ne da bi "kdo" popravljal in razglabljal na "ohol in samovšečen" način (citat Escade). Kot da sem včeraj po župi priplavala in ne vem, da je za neko splošno omenjneno zadevo kaj več. In seveda si ne morem kaj, da ne bi pomislila, kako "lepo" bi bilo živeti s kako tako osebo. 

 

Vanja

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

4. dec 2012 22:40

Komur je "oholo in samovšečno" vse, kar ne paše v njegovo podobo sveta, in kdor se patološko boji vsega, kar bi utegnilo pri njem spodbuditi samorefleksijo, je ali intelektualno nezrel ali pa Slovenec. Največkrat pa kar oboje.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. dec 2012 23:07

666 je napisal/a:

Komur je "oholo in samovšečno" vse, kar ne paše v njegovo podobo sveta, in kdor se patološko boji vsega, kar bi utegnilo pri njem spodbuditi samorefleksijo, je ali intelektualno nezrel ali pa Slovenec.



Razbesni me ko šus, ko nekdo (kdorkoli) vehementno tlači na oz. v Slovence vse slabe lastnosti. Pa dejte no, nehite s tem samopomilovanjem in samokritiko!!!! Tolk slabi pa nismo, ja!!!!?????

Sploh nič lp

cervus

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

4. dec 2012 23:11

Že dolgo nisi bila na tujem, kaj, elaphus?

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. dec 2012 5:01

666: Vedno znova v veselje in olajšanje spoznati še kakšnega soimenjaka. Me veseli in s s spoštovanjem gledam na to, da je tudi tebi uspelo dobiti tisti ovinek s prepadom, ter se izognit čemu hujšemu.

Sam sem za las "sfural" in hvalabogu dovolj hitro spoznal, napačnost mojega početja. Je pa bilo kritično ja...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

univerzalna  

član od: 4.2.2007

sporočila: 5

24. feb 2016 11:12

No... da vam še jaz povem svojo zgodbo...

Na Paleo načinu prehranjevanja sem od oktobra 2014. Paktično jem vse, razen škroba in sladkarij(cukru v kavi se nisem odpovedala). Gibam se po pravici povedano ne, ker sem lena . Naj povem,da sem štartala pri številki 129,8kg in sem bila zelo jezna na novo nabavljeno vago . Od oktobra 2014 pa do septembra 2015 sem izgubila 58kg in veliko cm.

Sedaj se tudi že prekršim s kakšno šnito kruha ali malo krompirja in uspešno vzdržujem svojo težo. Tako, da vam povem, da to ni nobeno trpljenje in sploh ni problema zdržat .

 

LP Univerzalna

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

24. feb 2016 12:53

mopsika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti