Poročna torta primorska

vlkapika  

član od: 7.8.2010

sporočila: 57

tema odprta - 29. nov 2012 13:10 | ogledi: 11.882 | odgovori: 20

Pozdravljeni

 

Sodelavka se poroči decembra in išče poročno torto... Z eno gospo (sicer iz štajerskega konca) sem se že dogovorila, a je na žalost ne bo uspela narediti. Pozna kdo koga ali priporoča kakšno slaščičarno na primorskem (Ajdovščina)?

Zelo so ji všeč torte Jagode in dinozavri, a so enostavno drage... No, želi si podobno temu,  poročno božični motiv :)

 

Hvala in lp

vlkapika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. nov 2012 13:28

Mlinotest dela prav dobre.

Loni Makaroni

vlkapika  

član od: 7.8.2010

sporočila: 57

29. nov 2012 13:38

To je možnost, ki sva sijo zabeležili, samo nekaj si ne moreš zmišljevat, to kar imajo na slikah je edino v ponudbi, ker pa gre za božični čas, bi pa rada kaj zlatega, rdečega- malo prazničnega :))

 

vlkapika

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

29. nov 2012 19:15

Zelo dobre so v Potički v Novi Gorici (preverjeno za poroko, lahko pošljem nekaj fotografij) in v slaščičarni v Šturjah. Pravijo tudi, da so dobre v slaščičarni v Edi v Novi Gorici, baje jih delajo po receptih Alenke Kodele, vendar nisem še uspel preveriti.

Nomen

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

29. nov 2012 19:45

Tudi v Mlinotestu ti lahko naredijo kaj na to temo. Pokliči jih in se dogovori lahko greš potem tudi k njim in se dogovoriš. Lahko neseš tudi kakšno sliko ki ti je všeč. Ponavadi se zelo približajo.

patka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. nov 2012 20:28

A se hecate?

Kompleten forum, ki se pretežno vrti okrog sladkorne plastike, ve bi pa v Mlinotestu torte naročale?

Saj zato pa so ZS, povežite se  s tortnimi umetnicami, no. Pa če bo morda za dvajsetak  dražje kot v Šturjah ali kje drugje, za prvo poroko imejte vsaj torto prvorazredno.

 

 

nola

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

29. nov 2012 21:01

Zakaj pa  Mlinotestove torte ali torte iz slaščičarne Šturje niso  prvorazredne? Poznam veliko ljudi, kateri so bili z Mlinotestovimi zelo zadovoljni. Poznam pa tudi primer, ko  je tora ene take umetnice, ki dela torte doma še preden so jo prinesli k mizi začela razpadati.

 

patka

kozamurnik

sporočila: 2311

29. nov 2012 23:03

No jaz svetujem  Matildo--- piši ji na ZS ali pa se poveži z njo direkt preko Jagod in dinozavrov.

Za tako delo, kot ga da iz rok ona, je še prepoceni. Ker to ni le torta, to je že umetnost! Sem pa eno  njeno tudi jedla in je super dobra, iz domačih prvovrstnih sestavin.

Če te bo le dala na seznam,  ker zadnje čase ji ponudb ne manjka, celo iz Italije hodijo k njej, pa sploh ne vprašajo koliko računa, da jo le naredi. Punca je umetnica da malo takih.

Kaj pa Goca P, ali ni tudi ona tam okoli Ajdovščine, pa Katarina K  tudi od tam nekje..., obe sta zelo pridni in imata krasne izdelke. Malo še njune albume poglej pa se odloči.

 

 

murnik

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. nov 2012 23:36

nola je napisal/a:

 

 za prvo poroko imejte vsaj torto prvorazredno.

 


nola

 

Skor sem s stola padla. 

 

Vanja

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

30. nov 2012 7:10

Goca se je na našo veliko žalost preselila v Koper :(

Nomen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti