Razlika med javno osebo in javno osebnostjo

Mygrace

sporočila: 6506

tema odprta - 29. nov 2012 8:45 | ogledi: 8.006 | odgovori: 18

Ali obstaja razlika med javno osebo in javno osebnostjo?

V čem je razlika?

Mygrace

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. nov 2012 9:04

Vsaka osebnost je oseba, še zdaleč pa vsaka oseba ni osebnost, pridevnik tukaj nima vpliva.

To je moje mnenje, dopuščam možnost, da ima kdo meni drugače (povzeto po ežoju v eni drugi temi, o eni drugi vsebini).

rimljanka

Mygrace

sporočila: 6506

29. nov 2012 9:10

No, saj o tem govorim.  Na vsakem koraku so že vsake "pevke" in "pevci", udeleženke in udeleženci resničnosti šovov...dvigovalci bodibilderskih kvihtov.....postali javne osebnosti

In če nimamo kriterijev tako kot se šika, potem s tem degradiramo resnične osebnosti.

 

Za mene je ful javna oseba en mestni redar recimo (no, al pa redarka)...je s tem že javna osebnost?

 

 

Mygrace

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. nov 2012 12:26

Tale kvazi pomenološka vprašanja, za katera se odpirajo topici, gre verjetno pripisovati napovedani spremembi vremena.

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

29. nov 2012 12:49

In tale kvazi odgovor je verjetno pripisati sončku? Al kaj si hotla povedat v bistvu?

Mygrace

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

29. nov 2012 13:27

Po-menološka vprašanja, to so vprašanja, ki se odpirajo po menopavzi, gre pa za posledice pomanjkanja estrogenov, kar hudo slabo vpliva na mnoge organske sisteme. Ali vsaj mislim, da je to hotela lady Vendy povedat. lp, proxima

Mygrace

sporočila: 6506

29. nov 2012 13:38

"Moj hobi je tolamčenje" press , jaooooooooooooooo punce......in imamo spet ringaraja, a ne, juhuhu!

 

No, zdaj pa čisto zares: kakšna je razlika med javno osebo in javno osebnostjo?

 

 

Mygrace

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

29. nov 2012 13:42

Saj sta že ti in rimljanka pravilno povedali. Naj ponovim za vama?

Mygrace

sporočila: 6506

29. nov 2012 13:56

Buhnedej!!!!!!! Ponavljanje ni vedno mati modrosti

Ker sem se tudi sama ujela, da sem za nekom, ki je sam sebe označil za javno osebnost, ponavljala, da je javna osebnost.Pa za nekom, ki je zase rekel, da je najpametnejši, sem tudi ponavljala, da je najpametnejši.

Brez preverjanja, seveda.

Skratka, zadnjič sem dala na ulici izjavo za...pojma nimam, jih je bilo več njih z unimi mikrofoni....ali zdaj lahko o sebi že govorim kot o javni osebnosti?

Ali sem samo javna?

                                                       

Mygrace

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. nov 2012 13:57

Ja, kar daj, ponavljanje je mati modrosti ali kako že pravijo.

Malo zabave ne škodi v teh meglenodeževnooblačnihdnehskorajnočeh.

Se pa zelo strinjam, pri nas je vse nekam mega- vilablok je vsaka pasja uta, ki jo gradijo na par kvadratnih metrih, vse soseske, ki jih, kjerkoli pač gradijo, so dvori, vsi, ki so....so osebnsoti, vsi "komadi" so megauspešnice, še šreden so sploh na svitlo djani, pa čeprav od povsem neznanih bendov, pa tako dalje.....................

rimljanka

Mygrace

sporočila: 6506

29. nov 2012 14:01

Aja, sem  še neki pozabla, specialno za tolmaćico:

Pomenološko bi se lahko tisti junior skenslal, bi bilo bolj verodostojno

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti