Navadni in nenavadni državljani

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

30. nov 2012 17:18

Mislim, da obstajajo navadni ljudje in drugačni. Drugačni so lahko privoligirani, mislim, da gre za to razliko. Nihče noče priznati, da je priviligfiran na slab način, zato sebe izpostavlja kot navadnega.

Pred kakim letom sem sedela na sodišču, ker sem čakala na pričo, ki sem jo pripeljala. In imela se kaj slišati. Ena od prič je prisegala na otroke, da govori čisto resnico, lagala pa je tako, da se je kar kadilo. V sodni dvorani je spet lagala o dejstvih, ki soi na fotografijah. Pred naslednjim pričanjem, za isto zadevo, je dobila tako drisko, da je planila v sodno dvorano in prosila sodnico, naj ji pusti domov, ker doma umira tašča. Jasno, da se je zlagala, Nezainteresirano sem jo gledala iz drugega kota. Ni več prisegala.

Najbrž ni potrebno veliko psihologije, da je jasno, da tisti, ki preveč dokazuje, dokaže nasprotno.

( prihaja tretja runda, njen mož je prejšnji teden popolnoma izgubil spomin)

F r i n a

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

1. dec 2012 19:54

Večina tukaj nas je navadnih državljanov, nekaj pa jih je nenavadnih, ki špikajo in na preprosto zastavljeno vprašanje "podjebantsko" odgovarjajo, češ kako si "glupa", da ne veš odgovora.

Vendar vseeno vsem med vami želim, da vam je življenje naklonjeno in več strpnosti v letu, ki prihajaa,

nikoli ne veste, kdaj se boste znašli na drugi strani.

syu

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

2. dec 2012 13:02

Jaz pa to debato razumem kot prijeten klepet, ki nas malo razmiga in razvedri v teh kar precej temačnih (pa ne samo zaradi zime)dneh.

Bodimo veseli in radi se imejmo!

Sicer pa, kaj drugega nam še preostane?

daga

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

2. dec 2012 13:27

Jasno, daga,

prej bi se človek vprašal, kaj je s tistimi, ki so vprašanje sploh vzeli resno.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti