Kosila iz gostilne na dom v ljubljani

dzeljan  

član od: 4.1.2004

sporočila: 79

tema odprta - 28. nov 2012 21:16 | ogledi: 12.713 | odgovori: 8

Pozdravljeni, zanima me, če mi lahko na območju Ljubljane priporočite kakšno restavracijo ali gostilno, ki kosila dostavlja tudi na dom. Moja dedek in babica ne moreta več kuhati, trenutno pa zaradi nesreče ne moreta iz stanovanja, zato jima mora kosilo nekdo prinesti. Seveda jim zaenkrat kosila nosimo še družinski člani. Sta gurmana in jima ni vseeno kaj jesta, zraven pa hočeta biti tudi tako samostojna, torej bi rada tudi sama naročala kaj in kdaj, ne pa da sta popolnoma odvisna od sorodnikov in prijateljev. Mi lahko prosim date kakšen nasvet? Hvala

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

29. nov 2012 9:36

dzeljan, kaj pa na kak bližnji vrtec ali dom upokojencev ste se že obrnili? glede kakovosti hrane in ostalih podobnih razlogov bi znala biti to boljša varianta. Tudi cenovno. V našem koncu to dobro funkcionira.

 

lp

robida

Mygrace

sporočila: 6506

29. nov 2012 9:38

Glede na to, da gurmana želita (hočeta, je bilo napisano pravzaprav) jesti tisto, kar jima paše, takrat, ko jima paše, vrtec alio dom upokojencev odpade.

 

Pa dejte že enkrat začet normalno čitat, no.

Mygrace

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

29. nov 2012 10:12

Ups, se opravičujem za površnost pri prebiranju!

robida

Matena1968  

član od: 12.8.2012

sporočila: 32

29. nov 2012 12:02

Lahko rečem, da je od vseh preizkušenih dostav najbolj kvalitetna hrana iz restavracije in picerije B2. Ponujajo res pestro izbiro, hrana je zelo kvalitetna glede na to, da gre za dostavo na dom. S sodelavci redno naročujemo malice. Pa, da ne bo kdo razumel to kot reklamo, ravno obratno. V Ljubljani težko najdeš dobro hrano, sploh na dom in imam z mnogimi slabe izkušnje npr. slabo pripravljena hrana, kar nametana v embalažo in kjer se točno vidi, da na sestavine dajo bore malo zato tudi hrana ne more biti ne vem kako kvalitetna. In takih je v Ljubljani malo morje. In seveda mi je škoda dati denar za nekaj kar vem, da bom skoraj vse vrgla v smeti ali pa pač nesla našemu psu.

Matena1968

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. nov 2012 12:11

Tole sem enkrat našla, izkušenj pa nimam.

rimljanka

tina mandarina  

član od: 14.12.2009

sporočila: 7

29. nov 2012 12:14

dzeljan, imaš zs!

tina mandarina

dzeljan  

član od: 4.1.2004

sporočila: 79

29. nov 2012 20:44

Hvala vsem za odgovore. Bomo preiskusili predloge. Če hočete, lahko javim ugotovitve :)

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti