Začimbe v sloveniji

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

2. dec 2012 8:51

zanerodo je napisal/a:

Hihihi 666, hvala za popravke, nisem vedala da gre hkrati za slavistični forum :P Se pa ne želim poglabljati v podrobnosti kako in kaj ;) Zlasti glede limonske/limonine trave.

Vsak nov uporabnik spletne strani naj bi prebral pravila uporabe, kjer izve vse, kar je treba vedeti za korektno uporabo strani. Z vpisom na stran se zaveže, da bo ta pravila uporabljal.

Vsak, ki spoštuje sebe in svoj materni jezik, ga uporablja tako dobro, kot ga zmore povsod, ne le na "slavisitčnih" forumih.

Tole je ta stran: http://www.kulinarika.net/pravo.asp



zanerodo  

član od: 28.11.2012

sporočila: 7

2. dec 2012 19:46

Se strinjam, da je potrebno jezik spoštovat in ga cenit in priznam, da je bila napaka tista ankete, ki sem si jo dovolila objaviti brez dovoljenja. Se opravičujem, forumi niso moja prioriteta in žal nisem natančno prebrala navodil. Želela sem samo napraviti uslugo kolegici, ki ni iz Slovenije in sem se pač ponudila, da ji priskočim na pomoč.
Je pa tudi tako, da sama navodila niso slovnično brezhiba in se mi ne zdi na mestu obsojanje glede rabe maternega jezika.

 

lp

zanerodo

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. dec 2012 20:57

Ja, jezik je treba spoštovati in ceniti pa tudi pisati v njem slovnično korektno, potem pa šele pride na vrsto očitanje lastnikom spletne strani, da ne poznajo slovnice (ali vsaj, da je ne upoštevajo).

Kam se je pa obsojanje moderatorja skrilo, da ga ne najdem?

rimljanka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

14. jan 2013 14:56

Če že uvažate Santa maria začimbe, škoda da ne prodajate dimljene paprike, ki je sicer pri nas ni za dobiti.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. jun 2013 9:50

Meni jo je potem od firme santa maria prinesla prijateljica iz svedske. Potem sem dobila posiljko od ursus-le iz francije, sedaj pa mi nosita sorodnika ko gresta v spanijo. Ooooo ta domacica je p najbolj fina ine ene petkrat cenejsa... Ko das to v minestro ljudje iscejo koscke slaninice ker da taksen 'fake' okus. 

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

29. jun 2013 10:50

Ja, ker pri nas se je ne dobi

anibas

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. jul 2013 7:12

anibas, ti jo tako al tako dobis. sem na blogu nardila en giveaway, ce jo se kdo hoce :) pa papircke za muffine

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

2. jul 2013 14:48

Bannanna

anibas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti