Kupim domače piškote

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

tema odprta - 28. nov 2012 10:28 | ogledi: 15.362 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

ali kdo pozna kakšno gospo ali gospoda :) , ki izdeluje domače piškotke.  Želim si takšnih raznolkih, slastnih, prazničnih piškotkov, primernih za slavnostne dogodke. Lahko je rajon od Ljubljane do Brezovice ali od Ljubljane do Stranj pri Kamniku.

Morda poleg kontakta še namig o ceni?

Hvala sem za pomoč.

beatrice

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

28. nov 2012 15:01

Vse konkretne nasvete, prosim, le prek ZS.

Trnovo  

član od: 9.5.2007

sporočila: 13

4. maj 2016 9:38

Pozdravljeni,

tudi jaz bi prosila za kontakt, če kdo izdeluje domače piškote in po kakšni ceni v Ljubljani.

Hvala.

Trnovo

ejti  

član od: 15.2.2011

sporočila: 7

5. okt 2016 21:16

Jaz sem jih vvcasih pekla ampak dan danes je to postalo nevarno zaradi vseh inspekcij in blagajn. Da bi imela obrt....bog pomagi ce bi prezivela. Kot dopolnilno pa ne gre

Lp

ejti

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

6. okt 2016 11:43

Ejti, imaš čisto prav. Inšpekcije, blagajne... Pa malokdo ve (razen tisti, ki kdaj sam kaj speče), koliko dela, truda in časa je, vsi bi radi  (kar je v bistvu normalno)  čim manj plačali. Moja hčerka, ki je magistra biologije ne dobi redne  zaposlitve niti v svojem poklicu in niti v slaščičarstvu (čeprav sem ravno danes slišala po radiu, da je v septembru bil najnižji procent nezaposlenih po letu 2009), peče za druge doma, ampak samo tistim po ustnem izročilu, čeprav je tudi to tvegano. Pa ne zasluži veliko, ker je potrebno iz tega denarja nabaviti sestavine za naslednje naročilo, ki sva jih na začetku  midva nabavljala in seveda  nisva marala vračila.

malaga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti