Kam na romantičen vikend?

Barb31  

član od: 21.9.2006

sporočila: 81

tema odprta - 27. nov 2012 8:35 | ogledi: 12.577 | odgovori: 18

V decembru bi z možem rada malo pobegnila, za dva dni. Ima kdo kakšen ugoden in lušten predlog? Recimo Štajerska ali Gorenjska, bližina toplic zeeeloo dobrodošlo, hoteli pa hm hm, rajši kakšen manjši hotelčič. 

LP B

Barb31

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

27. nov 2012 8:48

Jaz sem bila pred parimi leti na Jelenovem grebenu. Obdano z naravo, prijetno, kulinarika je bila takrat tudi navdušujoča. V bližini so Terme Olimia, pa čokoladnica..

aby

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

27. nov 2012 9:25

Mi smo bili res zelo zadovoljni na Turistični kmetiji Urška. Zelo prijazni lastniki, ekstra dobra hrana, imajo svoj wellnes, blizu pa so Terme Zreče.

roža

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

27. nov 2012 9:37

Turistična kmetija Korošec, blizu Mozirja.....enkratno.....

kokos

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. nov 2012 9:49

Ajmebože od intime in romantike, če pol neta pri tem sodeluje. (to je bolj grupnjak).

Se pa moraš odločiti, kaj bi rada. Če bi rada romatniko in zraven še topliško razvajanje, potem je tega veliko v korektnih spa-hotelih, v manjših hotelih imaš pa eno-in-pol banje/whirpola in to je več ali manj vse. In ti ne bo ostalo drugega, kot da prenočuješ v manjšem hotelu, v toplice hodiš pa v sosednjega. In ti povem, ni posebej romantično (pa človek se lahko še prehladi), ko razgret od savne in tople vode in še z malo mokrimi lasmi vzame pot pod noge, ko gre nazaj od velikega hotela do ljubkega malega...kjer je bukiran.

So pa vse te kapacitet - velike in male čisto lepo opisane na slovenia.info. Če hočeš mnenja turistov, je tega (tudi za Slovenijo) kot solate na tripadvisor.com. Če pa hočeš, da ti nepoznane amaterske kuharice tule razlagajo, kako so pred n meseci nekam šle in je bilo fajn, potem si pa s topicom definitivno zadela.

 

Vendelina jr.

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

27. nov 2012 10:48

Sicer se pa zanesita nase. Koliko bo vikend romantičen bo v največji meri odvisno od vaju. Pričarati romantiko v pravi družbi pa res ni težko in pri vsej internetni ponudbi najti kraj, kjer se lahko posvetita samo drug drugemu tudi ne. In iskanje kraja, kamor se bosta za dva dni zatekla spada že v projekt, zato ne kvari igre z vključevanjem kogarkoli v to. Skupaj izbirajta, skupaj izberita in skupaj doživita. Vidva, sama. Tukaj je odveč komurkoli razlagati kam, kdaj in zakaj gresta.

zeta

nemo  

član od: 31.3.2007

sporočila: 83

27. nov 2012 19:20

Posestvo Herk,Koroška. 

 

nemo

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. nov 2012 8:10

Nekam, kjer daleč naokoli ne bo nikogar. Tako nekako si jaz vse skupaj predstavljam.

Loni Makaroni

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

28. nov 2012 9:58

auachiuaua je napisal/a:

http://www.nebesa.si/



auachiuaua

Meni je bilo posebej lepo še to,da nudijo dosti več,kot je objavljeno na spletu.Najlepše prišparajo za presenečenje

nickMax

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

29. nov 2012 15:31

auachiuaua je napisal/a:

http://www.nebesa.si/



auachiuaua

 

Nebesa so sicer zelo fajn, ugodna pa niti slučajno niso, temveč so svinjsko draga . Barb31, je izrazila željo po ugodnem in luštnem predlogu, preveri ponudbo na www.stekar.si, nama je bilo tam res lepo, dobra hrana, cenovno ugodno pa še na prečudovitem koncu so.    

Lp

leandros

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti