Vzorci šivanje s križci - božični motivi!

OlgaL  

član od: 11.11.2011

sporočila: 3

tema odprta - 19. nov 2012 19:46 | ogledi: 16.465 | odgovori: 5

Pozdravljeni!

Zanima me, če morda kdo pozna kakšno stran, kjer bi lahko našla vzorce za šivanje s križci, zanimajo me predvsem božični motivi?! Seveda takšni vzorci iz katerih je razvidno, da lahko sploh šivaš. Enkrat sem našla en forum (na katerem je bila večina uporabnikov italijanskih), a žal sem zaradi zamenjave računalnika izgubila vse linke. Zelo bi bila vesela karkeršnekoli pomoči. Hvala!

 

Olga

OlgaL

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

21. nov 2012 16:53

Olgal, ne vem od kod si doma, jaz sem blizu Avstrije in tam je revij z temi vzorci polno. Pred leti dokler še nisem iznašla kvačkanja sem se tudi jaz z temi stvarmi ukvarjala. Če mi pošlješ naslov na zasebno pošto, ti jih skopiram in pošljem. Je pa res da bodo kopije pol črnobele in bo težko tazvidna barva.lp

kvačkarica

dragulj  

član od: 24.2.2014

sporočila: 1

24. feb 2014 15:18

Zanima me ali se lahko dobi kakšna revija za šivanje s križci na blago akril

za v naprej se vam najlepše zahvaljujem....

 

Lep pozdrav!!!

dragulj

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

24. feb 2014 18:34

V malo bolje založenih trafikah jih imajo, pa tudi v Tušu sem jih že videla!

kvačkarica

mojih6  

član od: 7.2.2013

sporočila: 71

24. feb 2014 20:47

Pozdravljeni!

Jaz bi pa želela kakšen lep velikonočni motiv ali mi ga mogoče kdo lahko posreduje? Ali pa morda samo link.

Hvala in Lp.

mojih6

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti