Francosko solato zamrzniti?

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

20. nov 2012 23:24

Viva Meier

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. nov 2012 9:26

This is so hillariously funny....

Vendelina jr.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. nov 2012 12:45

Tudi mene zanima razplet...

JJ

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. nov 2012 21:57

Nekoč, ko se je zamrzovalnim skrinjam še reklo konzervator in ko je servoser Gorenja prišel v neko vas ( ne povem katero), zaradi reklamacije, ki je šla od ust do ust cele generacije serviserjev, je Gorenje izdalo lično knjžico, kjer je bila tabela, kako se kaj obnese zamerzovanje raznih stvari. Kupci Gorenja smo dobili knjigo kot darilo, kupci pralnih strojev pralni prašek, ehh, kje je to, ko so bili edini in najboljši.

V tej knjigi, ki jo ohranjam na polici, je napisano, da je majoneza neprimerna za zamrzovanje. Ni pojasnjeno, amak navodilo iz začetka sedemdestih tako pravijo.

P.S: Še zgodba našega serviserja, ki je že v pokoju: Kupec je reklamiral, da konzervator ne hladi in da so težave, ker je poln mesa od kolin. Ko se je serviser prebil tja nekam gor, je ugotovil razlog: niso imeli elektrike.

Zabavnejši je samo odškodninski zahtevek zaradi pokvarjeneg hladilnika, v katerem se je pokvarilo materino mleko in navodilo, da se v mikrovalovki ne sme sušiti mačk.

Jaz ne bi pisnila o razpletu.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti